Tsamis Zante

Řecko, Tsilivi

Poloha
klidná, hotel se nachází přímo u moře. Městečko Planos je vzdálené cca 5 km, město Zakynthos cca 12 km. Zastávka autobusu cca 600 m od hotelu. Letiště cca 15 km.
Vybavení
celková ubytovací kapacita 73 pokojů rozdělených do hlavní a vedlejší dvoupodlažní budovy. Dále k dispozici lobby s recepcí, výtah, koutek se sat. TV, hlavní restaurace s terasou, kavárna. Ve venkovním areálu jsou 2 sladkovodní bazény s terasou na opalování a snack barem. Lehátka a slunečníky zdarma u bazénu. Osušky u bazénu za poplatek (cca 1 €/den).
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s vanou, WC, individuální klimatizací, fénem, trezorem k pronajmutí (cca 2 €/den), sat. TV, minibarem a balkonem nebo terasou na stranu do krajiny. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): se stejným vybavením jako A2A, ale s bočním výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): se stejným vybavením jako A2A, ale balkon s výhledem na moře. Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): 1 větší místnost, s 2 dodatečnými lůžky, balkon nebo terasa s výhledem na moře nebo s bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.
Děti
samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětské židličky v restauraci, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Napsat komentář