Nejlevnější dovolená v Turecku

Levná dovolená TureckoTurecko představuje pestrobarevnou destinaci, která tvoří bránu mezi dvěma kontinenty. Z Asie i Evropy si za uplynulá staletí vzala od každého kousek a vytvořila tak úžasný koktejl plný přírodních, kulturních nebo také gastronomických zajímavostí. Na dovolené v Turecku se můžete jednak věnovat poznávání  historie a ochutnávat atmosféru Orientu. Nebo můžete  svou dovolenou pojmout zcela odpočinkově a využít nabídky jednoho z mnoha All inclusive hotelových resortů. Plný servis je v hotelech často doplněn o fantastické aquaparky a bazénové komplexy. Turecko je země plná překvapení, proto doporučujeme k přečtení také článek rad a tipů. Ať už se vypravíte na Tureckou nebo Egejskou riviéru, nebudete litovat. Letoviska jako jsou Antalya, Bodrum, Side, Izmir nebo Kemer jsou zárukou kvalitní dovolené.

Levná dovolená v Turecku

Luxus za rozumnou cenu, tak by se dala shrnout nabídka pobytových zájezdů do Turecka. Vždyť ceny za týdenní pobyt začínají již na 7.000 Kč. Počítat můžete se skvěle vybavenými hotely, s all inclusive nabídkou. Stejně tak si můžete zvolit pobyt pouze se snídaní a ochutnávat gastronomické poklady v různých restauracích během pobytu. Před výběrem zájezdu je dobré nejprve porovnat nabídku, která je na trhu. K tomu dobře slouží portály jako jsou dovolena.cz nebo invia.cz. Zde dostanete stále aktuální nabídku zájezdů od širokého spektra cestovních kanceláří. Zajímavým tipem pro výběr dovolené je prozkoumání nabídky německých cestovních kanceláří, jejichž nabídka může být až o desítky procent levnější.

Turecko - přibližná cena dovolené: 7 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Počasí v Turecku

Pro letní dovolenou doporučujeme navštívit Turecko od druhé poloviny května do konce září. V květnu bývají teploty kolem 25 stupňů, v červnu se vyhoupnou na 30 stupňů a nejtepleji je červenci a srpnu, kdy bývá kolem 35 – 40 stupňů. Září opět nabízí průměrně 30 stupňů ale v závěru se ochlazuje. Říjen je ideální měsíc pro poznávání Turecka z pohledu historie a architektury.

Vyberte si dovolenou v Turecku ZDE »

Jídlo v Turecku

V Turecku se můžete těšit na skvělý mix ovoce, zeleniny a masa. Ochutnávejte, protože jenom tak si odnesete z Turecka skvělý gastronomický zážitek. Nezapomeňte také na skvělou kávu a čaj. O nápojích a jídle v Turecku jsme psali v samostatném článku.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Bodrum a okolí
Garden of Sun

Strava:All inclusive
Lokalita:Bodrum a okolí
Alanya
Fortuna 5* Alanya

Strava:All inclusive
Lokalita:Alanya
Alanya
Rubi

Strava:All inclusive
Lokalita:Alanya
Incekum
Suntopia Pegasos Club

Strava:All inclusive
Lokalita:Incekum
Sorgun
Turquoise Resort & Spa

Strava:All inclusive
Lokalita:Sorgun
Nejlevnější dovolená v Turecku
5 (100%) 1 vote