Astir Palace

Řecko, Laganas

Poloha
nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary pár metrů od hotelu. Živé centrum letoviska Laganas cca 1 km. Letiště cca 5 km.
Vybavení
moderně zařízený hotel disponuje 116 pokoji, přijímací halou s recepcí, trezory k pronajmutí, výtahem, barem, restaurací, společenskou místností se satelitní TV. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek. Pro klienty s all inclusive lehátka u bazénu zdarma (jinak cca 3€/2 lehátka a 1 slunečník).
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (E2A/E3A): zařízené telefonem, radiem, satelitní TV, chladničkou (za poplatek cca 3 €/den), trezorem za poplatek (cca 3€/den), klimatizací (červenec a srpen zdarma, jinak za poplatek cca 3 €/den), vana nebo sprcha, balkon na stranu do zahrady. Jednolůžkové pokoje (E1A): balkon bez určení výhledu, jinak stejné jako E2A. Dvoulůžkové pokoje (E2B/E3B): balkon s bočním výhledem na moře, jinak stejné jako E2A. Dvoulůžkové pokoje (E2C/E3C): balkon s výhledem na moře, jinak stejné jako E2A. Joker pokoje (E2S/E3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bezbariérové pokoje: na vyžádání.
Děti
vestavěný dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma, dětské židličky v restauraci.

Napsat komentář