Kam k moři v červnu

ibiza_v_cervnu_moreAčkoliv školní prázdniny začínají až v červenci, může být červnová dovolená u moře velmi zajímavou alternativou pro klasické zájezdy v letních měsících. Dobrým argumentem je, že personál v destinacích bude odpočatý, sezóna teprve začíná a i resorty a vybavení hotelů bude čerstvě nachystané a opravené. Pláže nebudou přeplněné a v restauracích vás budou lákat k příjemnému posezení.

Turecko v červnu

V Turecku se v červnu turistická sezóna rozbíhá a příjemné denní teploty již dosahují letních 30 stupňů. Teplota moře bude dosahovat již skvělých 24 nebo 25 stupňů. Očekávejme 12 hodin slunečního světa denně. Velkým lákadlem jsou letoviska Bodrum, Antalya nebo Izmir a Kemer. Užijte si dovolenou v Turecku provoněnou skvělým jídlem a prozářeno sluníčkem!

Turecko - přibližná cena dovolené: 7 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Itálie v červnu

Klasická a oblíbená destinace nabízí už v druhé polovině června skvělé letní podmínky. Nespornou výhodou Itálie je její výborná dostupnost, ať už pojedete vlastním autem nebo s autobusovým zájezdem. Itálie nabízí skvělou kombinaci dovolené u moře s možností poznávání bohaté historie a kultury.

Itálie - přibližná cena dovolené: 7 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Chorvatsko v červnu

Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější destinace, které Češi navštěvují. Každoročně sem zavítají statisíce našinců. V druhé polovině měsíce jsou již teploty kolem 30 stupňů. Ohlídejte si že v místě, kam se chystáte, je pláž orientovaná jižním směrem. Potom se můžete těšit na teplé moře s teplotou jistě přes 20 stupňů. V červnu jistě oceníte také volnější dálnice a celkově pohodovější služby.

Chorvatsko - přibližná cena dovolené: 8 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Maroko v červnu

V červnu mohou teploty v Maroku stoupat nad 30 stupňů. Na výběr máte destinace na pobřeží Atlantiku nebo Středozemního moře. Můžete zakusit mísení arabského světa se zámořským obchodním světem. Obzvláště začátkem června bude v Maroku počasí ideální a jistě si zde užijete svou vysněnou dovolenou.

Maroko - přibližná cena dovolené: 11 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Kréta v červnu

V červnu bude Kréta zeleným a rozkvetlým ostrovem, který ještě nespálil nekompromisní letní žár. Navíc zde nebudou záplavy turistů a proto se jeví červen jako prakticky ideální měsíc pro návštěvu Kréty. Nejsou velké rozdíly mezi teplotami na severním a jižním pobřeží. Maximální rozdíl činí 3 stupně Celsia. Nicméně jižní pobřeží bývá o něco větrnější.

Kréta - přibližná cena dovolené: 9 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Rhodos v červnu

Turisté, kteří na Rhodos v červnu zavítali si jej nemohou vynachválit. Příjemné je, že teploty nejsou příliš vysoké. Tradiční řecká pohostinnost a skvělá kuchyně budou jen příjemným bonusem. Můžete očekávat, že ostrov nebude přeplněný a bude tak možné si dovolenou opravdu užít.

Rhodos - přibližná cena dovolené: 8 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Ibiza v červnu

V červnu je na Ibize již rozběhlá sezona a počasí můžeme označit jako příjemné. Velká vedra nebo dusna nejsou na Ibize obvyklé, spíše počítejte s teplotami do 30 stupňů. Můžete zde potkat pohostinné a milé obyvatelstvo a vrhnout se do víru relaxace u moře nebo nočního života.

Ibiza - přibližná cena dovolené: 8 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Ukázat výhodné zájezdy ZDE »

Aktuální nabídka zájezdů

Ialyssos
Sunshine Rhodes

Strava:All inclusive
Lokalita:Ialyssos
Marsa Alam
Gorgonia Beach Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Marsa Alam
Side
Hane

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
Mahdia
RIU El Mansour

Strava:All inclusive
Lokalita:Mahdia
Side
Port Side Hotel Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Side