Kam k moři v červnu

ibiza_v_cervnu_moreAčkoliv školní prázdniny začínají až v červenci, může být červnová dovolená u moře velmi zajímavou alternativou pro klasické zájezdy v letních měsících.

Dobrým argumentem je, že personál v destinacích bude odpočatý, sezóna teprve začíná a i resorty a vybavení hotelů bude čerstvě nachystané a opravené. Pláže nebudou přeplněné a v restauracích vás budou lákat k příjemnému posezení.

Turecko v červnu

V Turecku se v červnu turistická sezóna rozbíhá a příjemné denní teploty již dosahují letních 30 stupňů. Teplota moře bude dosahovat již skvělých 24 nebo 25 stupňů. Očekávejme 12 hodin slunečního světa denně. Velkým lákadlem jsou letoviska Bodrum, Antalya nebo Izmir a Kemer. Užijte si dovolenou v Turecku provoněnou skvělým jídlem a prozářeno sluníčkem!

TURECKO V ČERVNU
Přibližná cena dovolené: 7 000 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Maroko v červnu

V červnu mohou teploty v Maroku stoupat nad 30 stupňů. Na výběr máte destinace na pobřeží Atlantiku nebo Středozemního moře. Můžete zakusit mísení arabského světa se zámořským obchodním světem. Obzvláště začátkem června bude v Maroku počasí ideální a jistě si zde užijete svou vysněnou dovolenou.

MAROKO V ČERVNU
Přibližná cena dovolené: 11 500 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Kréta v červnu

V červnu bude Kréta zeleným a rozkvetlým ostrovem, který ještě nespálil nekompromisní letní žár. Navíc zde nebudou záplavy turistů a proto se jeví červen jako prakticky ideální měsíc pro návštěvu Kréty. Nejsou velké rozdíly mezi teplotami na severním a jižním pobřeží. Maximální rozdíl činí 3 stupně Celsia. Nicméně jižní pobřeží bývá o něco větrnější.

KRÉTA V ČERVNU
Přibližná cena dovolené: 9 000 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Rhodos v červnu

Turisté, kteří na Rhodos v červnu zavítali si jej nemohou vynachválit. Příjemné je, že teploty nejsou příliš vysoké. Tradiční řecká pohostinnost a skvělá kuchyně budou jen příjemným bonusem. Můžete očekávat, že ostrov nebude přeplněný a bude tak možné si dovolenou opravdu užít.

RHODOS V ČERVNU
Přibližná cena dovolené: 8 500 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Ibiza v červnu

V červnu je na Ibize již rozběhlá sezona a počasí můžeme označit jako příjemné. Velká vedra nebo dusna nejsou na Ibize obvyklé, spíše počítejte s teplotami do 30 stupňů. Můžete zde potkat pohostinné a milé obyvatelstvo a vrhnout se do víru relaxace u moře nebo nočního života.

IBIZA V ČERVNU
Přibližná cena dovolené: 10 000 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Ukázat výhodné zájezdy ZDE »

Aktuální nabídka zájezdů

Manavgat
Barbaross Beach Club

Strava:All inclusive
Lokalita:Manavgat
Sharjah, Ajman
Ramada Hotel & Suites

Strava:Snídaně
Lokalita:Sharjah, Ajman
Lara
Barut Lara

Strava:All inclusive
Lokalita:Lara
Kiotari
Mitsis Rodos Village

Strava:All inclusive
Lokalita:Kiotari
Slunečné pobřeží
Hotel Meridian

Strava:Polopenze
Lokalita:Slunečné pobřeží