Nejlevnější dovolená Maledivy

maledivy-levneDovolená na Maledivách levně? Zdánlivě to zní jako nesmysl, ale opak je pravdou. Vysněnou dovolenou obvykle představuje zelený ostrov, dlouhá písečná pláž a smaragdové moře plné barevných ryb. To vše lze vidět při dovolené na Maledivách. Vyberte si jeden z korálových atolů a prožijte luxusní dovolenou na Maledivách. Úžasný je podmořský svět, který ocení amatérští i profesionální potápěči.

KLIKNĚTE pro nabídku levných zájezdů na Maledivy »

Dovolená na Maledivách není jen záležitostí pro nejbohatší. Vždyť cena za 8 dní na Maledivách začíná již na 35 tisicích na osobu.

Na Maledivy levně

Využijte nabídky některé z něměckých cetovních kanceláří a ušetříte! Takovou dovolenou si můžete pořídit i u české cestovní agentury (Student Agency) a získáte k tomu řadu výhod. Nejen, že cena zájezdu může být o desítky procent nižší, ale získáte také mnohem širší výběr zájezdů, destinací a termínů. Výhodou jsou také přímé lety do exotických destinací.

Maledivy - přibližná cena dovolené: 30 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Počasí na Maledivách

Podnebí na Maledivách je tropické. Mezi nejsušší měsíce patří leden a únor. Další části roku jsou vlhčí. Objevují se zpravidla dvě časová údobí s monzunovými dešti. Od listopadu do dubna a také od května do října jsou obdobní, kdy se vyskytují večerní deště. Teplota vzduchu se pohybuje kolem krásných 30 stupňů Celsia, teplota vody je stálá kolem 27 stupňů. Nejoblíbenější turistické měsíce jsou na Maledivách prosinec až březen.

Foto: artur84 / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Marsa Alam
Sol Y Mar Dar El Madina

Strava:All inclusive
Lokalita:Marsa Alam
Side
Jadore Deluxe & Spa

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
Alanya
Oba Star

Strava:All inclusive
Lokalita:Alanya