Sol Luna Bay Resort

Bulharsko, Obzor

Poloha
v klidné oblasti. Centrum letoviska Obzor s řadou restaurací, obchodů a barů cca 3 km. Hotelový autobus do centra za poplatek. Letiště Varna cca 80 km.
Vybavení
v hotelovém komplexu se nachází výtahy, přijímající hala s recepcí a trezory k pronajmutí, 3 restaurace, lobby bar, snack bary a obchody. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, bar u bazénu a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci. Hosté hotelů Sol Luna Mare a Sol Luna Bay mají společnou restauraci a využívají společný venkovní areál s bazény. Vstup do hotelového aquaparku zdarma, v provozu od 1.6. do 15.9., po hodinách a v závislosti na počasí. Klienti mohou využívat vybavení a služeb obou hotelů.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A/B3A): cca 30 m2, minibar (za poplatek), trezor (za poplatek), klimatizace, sat. TV, telefon (za poplatek), fén, vana nebo sprcha, WC, balkon. Dvoulůžkové pokoje (B1B/B2B/B3B): balkon s bočním výhledem na moře, se stejným vybavením jako B2A. Dvoulůžkové pokoje (B1C/B2C/B3C): balkon s výhledem na moře, se stejným vybavením jako B2A. Rodinné pokoje (B2D/B3D/B4D): cca 50 m2, obývací ložnice s posezením a se samostatnou ložnicí, jinak stejné vybavení jako B2A. Rodinné pokoje (B2F/B3F/B4F): balkon s bočním výhledem na moře, jinak stejné jako B2D. Rodinné pokoje (B2E/B3E/B4E): balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako B2D. Rodinné pokoje (B2Y): cca 30 m2, 1 místnost – 2 standardní lůžka a 1 rozkládací pohovka (určená pro děti, rozměr pohovky je cca 140 x 180 cm), jinak stejné vybavení jako B2A. Joker pokoje (B2S/B3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Děti
samostatný dětský bazén, hotelový aquapark, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), minidisco. Dětské židličky v restauraci a dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Napsat komentář