Obzor Beach

Bulharsko, Zlaté písky

Poloha
centrum letoviska Zlaté Písky cca 1 km (kyvadlová doprava od hotelu za poplatek). V blízkosti hotelu řada obchodů, restaurací a barů. Letiště Varna cca 30 km.
Vybavení
nově zrekonstruovaný hotel s 250 pokoji. Výtahy, recepce s trezory k pronajmutí, hlavní restaurace s terasou, a-la-carte restaurace (rezervace nutná), bary a obchody. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, terasa na opalování a bar u bazénu. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj u bazénu zdarma. 4 lehátka a 2 slunečníky na rodinný pokoj u bazénu zdarma. Osušky na kauci.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (C1A/C2A/C3A/E1A/E2A/E3A): cca 30 m2, s klimatizací, kabelovou TV, trezorem (za poplatek), minibarem, fénem, sprchou, WC, balkonem. Dvoulůžkové pokoje (C1B/C2B/C3B): balkon s výhledem na moře, jinak jako C2A. Rodinné pokoje (C2D/C3D): cca 49 m2, ložnice a obývací pokoj odděleny posuvnými dveřmi, jinak stejné vybavení jako C2A. Rodinné pokoje (C2E/C3E): balkon s výhledem na moře, jinak jako C2D. Joker pokoje (C2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Dvoulůžkové pokoje (C1C/C2C/C3C): s vanou, jinak stejné vybavení jako C2A.
Děti
vestavěný dětský bazén, miniklub (od 4 do 13 let), minidisco, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětské menu v restauraci. Dětské postýlky na vyžádání zdarma. Za poplatek: hlídání dětí (nutné rezervovat den dopředu), chůvička. Je možné si pronajmout dětský kočárek.
Obzor Beach
Ohodnoťte tento článek

Napsat komentář