Royal Bay

Bulharsko, Elenite

Poloha
hotel je součástí klidného rekreačního resortu Elenite, obklopen krásnou přírodou. Centrum resortu cca 300 m. Centrum letoviska Slunečné pobřeží cca 8 km. Dobré spojení autobusy. Letiště Burgas cca 40 km.
Vybavení
200 pokojů s výtahy. K dispozici přijímací hala s recepcí, trezory k pronajmutí a posezením, lobby bar, 2 a-la-carte restaurace (Sozopol, Mediterranean), velký výběr barů, noční club s diskotékou, minimarket, obchody a obchůdek se suvenýry v rámci resortu Elenite. Ve venkovním areálu sladkovodní bazénový komplex a terasa na opalování. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Bar u bazénu. Součástí resortu je i Atlantis Aqua Park s řadou vodních atrakcí pro malé i velké (vstup zdarma, lehátka a slunečníky také zdarma).
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s klimatizací, sat. TV, telefonem (za poplatek), trezorem, minibarem, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2D/A3D): obývací ložnice a ložnice oddělené příčkou, manželská postel a rozkládací pohovka, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2E/A3E): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2D. Rodinné pokoje (A2F/A3F): se stejným vybavením jako A2D. Rodinné pokoje (A2C/A3C): 1 místnost, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.
Děti
samostatný dětský bazén, animační program, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, dětské menu, Atlantis Aqua Park v rámci resortu. Dětské židličky a postýlky na vyžádání zdarma.

Napsat komentář