Aquasis Deluxe

Turecko, Bodrum a okolí

Hotel
Hotel Aquasis de Luxe Resort and Spa
Poloha
hotel se nachází přímo u písečné pláže v zálivu, cca 3 km od letoviska Didim. Klidné okolí hotelu, do moderního přístavu s butiky a restauracemi cca 10 minut jízdy. Ideální poloha i pro výlety za historií – Apollónův chrám, Efes, Priene.
Vybavení
prostorná hotelová hala s recepcí, lobby a barem, hlavní hotelová restaurace, snack restaurace, patisserie, 6 barů, 4 a la carte restaurace (turecká, seafood, mezinárodní, italská), hlavní bazén, bazén u pokojů lake house, dětský bazén, vnitřní bazén, aquapark se 7 tobogány, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu, plážové osušky, SPA, turecké lázně a sauna, 4 tenisové kurty, minigolf, fotbal, volejbal, animační a sportovní programy pro všechny věkové kategorie, WiFi.
Ubytování
moderní pokoje zařízené v příjemných barvách, klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, vysoušeč vlasů, minibar, konvice na kávu a čaj, balkon, telefon, trezor. 3 druhy pokojů: 1. pokoje deluxe s výhledem na moře v hlavní budově. 2. pokoje sunset terrace house – v zahradě v blízkosti pláže, nízké přízemní bungalovy s terasou s přímým vstupem na zahradu.
Na vyžádání a za příplatek možnost pokojů lake house – v budovách okolo bazénu, pokoje jsou s přímým vstupem do bazénu nebo s výhledem do zahrady a společnou terasou pro několik pokojů.

Napsat komentář