Family Life Tropical Resort

Turecko, Marmaris

Poloha
Nově zrekonstruovaný moderní komplex se nachází v tropické zahradě, na známé dlouhé písečné pláži Sarigerme obklopen vonícím borovicovým lesem. Leží 12 minut od Letiště Dalaman a nedaleko od místních obchodů, barů a restaurací.
Vybavení
Recepce 24 h, lobby bar, hlavní restaurace a 4 restaurace s obsluhou (asijská, italská, turecká a středomořská), 8 barů (lobby, bar na pláži, sport bar, Amphi bar), 2 bazény pro dospělé, 3 ba-zény pro děti (včetně dětského brouzdaliště, tobogánů a dětských skluzavek) a vnitřní bazén (lehátka, slunečníky a osušky zdarma). Kongresové centrum, prádelna, obchod se suvenýry, směnárna.
Sport a zábava
Animační programy, večerní show, amfiteátr, multifunkční sportovní hřiště, tenisový kurt (osvět-lení a vybavení za poplatek), vodní pólo, fitness, aerobik, sauna, volejbal, šipky, turecké a parní lázně. Kosmetické služby, masáže, vodní sporty na pláži (vše za poplatek).
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, soc. zařízení se sprchou nebo vanou, WC a fénem. TV/SAT, telefon, trezor (za poplatek), klimatizace, minibar. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek za příplatek. V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský kub Čedok s česky mluvícím animátorem. Bližší informace naleznete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu Dětskému klubu Čedok.

Napsat komentář