Diamant residence & SPA

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Poloha
klidná, centrum letoviska Slunečné pobřeží cca 3 km. Staré historické centrum Nessebaru (památka UNESCO) cca 2 km. Letiště Burgas cca 30 km.
Vybavení
hotel disponuje 200 pokoji na 8 patrech s výtahy. Hotel se skládá ze 2 budov – v jedné jsou pouze rodinné pokoje. Hostům nabízí přijímací halu s recepcí, restauraci a snack bar. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén s terasou na opalování a barem u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1F/A2F/A3F/B1F/B2F/B3F): posezení, minibar (za poplatek), klimatizace, trezor (za poplatek cca 3 €/den), kabelová TV, telefon, fén, sprcha, WC a balkon. Jednolůžkové pokoje (A1A/B1A): jako B2F. Junior suite (A2C/A3C/B2C/B3C): se stejným vybavením jako B2F. Dvoupokojové apartmány (A2D/A3D/B2D/B3D): obývací pokoj/ložnice, 1 ložnice, jinak stejné vybavení jako B2F. Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E/A5E/B2E/B3E/B4E/B5E): prostorné, 2 ložnice, 1 koupelna, jinak se stejným vybavením jako B2F. Joker pokoje (A2S/B2S): bez balkonu, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Čtyřlůžkové pokoje (A2Y/B2Y): jako B2F.
Děti
samostatný dětský bazén, miniklub (od 15.5.), dětské židličky a postýlky na vyžádání zdarma. Za poplatek: hlídání dětí.

Napsat komentář