Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas

Řecko, Kalathos

Poloha
klidná, letovisko Lindos cca 6 km. Letovisko Kalathos a také zastávka autobusu v blízkosti. Letiště cca 45 km.
Vybavení
hotel disponuje 316 pokoji, které jsou rozdělené do hlavní budovy a 2 vedlejších budov a vilek. K vybavení patří přijímací hala, hlavní restaurace, 2 a-la-carte restaurace, 3 bary, koutek s TV, zlatnictví a minimarket. V zahradě se nachází několik bazénů. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 24 m2, s klimatizací (květen-říjen), set pro přípravu kávy a čaje, pantofle, župany, minibar (za poplatek), trezor, sat. TV, telefon, vana s vestavěnou sprchou, WC, fén, balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje (A2D/A3D): vana, sprcha, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E): se soukromým bazénem, vana, sprcha, balkon nebo terasa na stranu do zahrady, jinak jako A2A. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Junior suite (A2B/A3B/A4B): vana s hydro masáží a boční výhled na moře. Jinak jako A2A. Suite (A2C/A3C/A4C): cca 40 m2, navíc obývací ložnice, vana, sprcha, balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře, jinak jako A2A. Bezbariérové pokoje: na vyžádání.
Děti
dětské bazény, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, minidisco, hlídání dětí (za poplatek, na vyžádání). Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětská židlička v restauraci.

Napsat komentář