Kolymbia Star

Řecko, Kolymbia

Poloha
v klidné části letoviska Kolymbia. Centrum s nákupními možnostmi, bary a restauracemi cca 1,5 km. Hlavní město cca 25 km. Před hotelem se nachází zastávka linkového autobusu se spojením do Lindosu a Rhodosu. Letiště cca 30 km.
Vybavení
hotelový komplex s 266 pokoji v několika dvoupatrových budovách. Přijímací hala s recepcí a trezorem k pronajmutí, restaurace, a-la-carte restaurace (za poplatek), bary, obchod se suvenýry. V zahradě 3 sladkovodní bazény, bar u bazénu, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Malý aquapark. Osušky na kauci.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s chladničkou, klimatizací (zdarma od 1.6. do 30.9.), sat. TV, telefonem, sprchou, WC, fénem a balkonem nebo terasou. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B): cca 38 m2, prostornější, samostatná ložnice oddělená posuvnými dveřmi, vana nebo sprcha, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje superior (A2D/A3D/A4D): cca 38 m2, jinak jako A2B. Joker rodinné pokoje (A2X/A3X/A4X): cca 28 m2, 1 místnost, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Děti
miniklub, 3 samostatné dětské bazény s vodními skluzavkami (na velké skluzavky mají děti vstup od 6 let a výšky 1,2 m.) , dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětské plínky (za poplatek), dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Napsat komentář