Kam k moři v září

Nestíháte dovolenou v klasických letních měsících? Nic se neděje, protože také v září si můžete užít sluníčka a koupání v moři a přitom nemusíte cestovat až do daleké exotiky. V jižních státech Evropy, v severní Africe nebo na Kanárských ostrovech a v Turecku najdete místa, kde je ještě v září vyloženě letní počasí. Vychutnejte si dovolenou, která se nebude vyznačovat úmorným vedrem a přeplněnými letovisky.Podívejme se společně na tipy na zářijovou podzimní dovolenou:

Djerba, Tunisko v září

V jižní části Tuniska se nachází tento ostrov, který je spojený s pevninou mostem. Vyznačuje se luxusními letovisky a resorty s dlouhými a krásnými písečnými plážemi. Výhodou Tuniska je dostupnost jak cenová, tak dostupnost vzdáleností. Teplota vody kolem 27 stupňů a vzduch lehce přes 30 slibují ideální dovolenou.

Ukázat zájezdy do Tuniska »

Turecko v září

Dovolená v Turecku v září představuje dobrou volbu. Teploty jsou příjemné kolem 30 stupňů a voda je vyhřátá z celého léta. V září si vyberte letoviska na jižní Turecké riviéře, která je narozdíl od Egejské riviéry teplejší. Mezi nejoblíbenější letoviska patří samozřejmě Antalya, také Alanya, Kemer, Belek nebo Side.

Vyberte si dovolenou v Turecku ZDE »

Kanárské ostrovy v září

Krásné teploty kolem 26-30 stupňů nabízejí Kanáry v září. Subtropické pásmo slibuje perfektní dovolenou i na prahu podzimu. Ostrovy věčného jara se mírně liší v teplotách, Lanzarote a Fuerteventura, které jsou blíže africké pevnině slibují teplejší počasí.

KLIKNĚTE pro nabídku zájezdů na Kanárské ostrovy

Maroko v září

Příjemnými měsíci pro dovolenou jsou v Maroku březen až květen a také září až říjen. Můžete si vybrat letoviska u Středozemního moře nebo také u Atlantiku. Maroko nabízí luxusní dovolenou v zemi plné kontrastů. Užijte si vůně a chutě na křižovatce cest v Casablance, Marakéši nebo Rabatu.

Nabídka zájezdů do Maroka
Kam k moři v září
Ohodnoťte tento článek