Luxusní dovolená Chorvatsko

Chorvatsko - DubrovníkDovolená u Jaderského moře v Chorvatsku se nemusí odehrávat jen v kulisách lihového vařiče a špaget s kečupem na hliníkovém nádobí. Co takhle užít si exkluzivní a stylovou dovolenou u moře s prvotřídními službami, které si na své dovolené zasloužíte! Služby, jako jsou sauna, wellness procedury, masáže, golf, cvičení pilates nebo jógy, moderní hřiště squashe a podobně, by neměly chybět v žádném luxusním hotelu a nenechají Vás na pochybách, kdo si přijel odpočinout. Čtyř nebo pětihvězdičkové hotely najdete i v Chorvatsku a umožní prožít luxusní dovolenou u Středozemního moře.

Nabídka zájezdů do Chorvatska

Luxusní soukromé vily Chorvatsko

Není nad soukromí a proto někteří turisté dají přednost komfortnímu ubytování v luxusní vile, ve které nechybí bazén a která leží přímo u moře. Na Makarské riviéře, u Trogiru, Dubrovníku nebo na Istrii jistě najdete své vysněné ubytování.

Chorvatsko - přibližná cena dovolené: 8 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Luxusní jachty Chorvatsko

Příjemnou dovolenou (nebo její část) můžete strávit také přímo na moři. Pronajmout si můžete luxusní jachtu, plachetnici s kapitánem nebo motorovou loď. Plavidla najdete obvykle v největších základnách v Zadaru, Šibeniku, Trogiru, Splitu, Sukošanu nebo Dubrovniku. Můžete se vypravit jižním směrem k ostrovům Hvar a Vis, nebo navštívit ostrov Brač s úžasnou písečnou pláží, objevit úžasnou Korčulu a podívat se na k vodopádům na řece Krka.

Foto: cescassawin / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Lozenec
Merlin

Strava:All inclusive
Lokalita:Lozenec
Marsa Alam
Three Corners Sea Beach Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Marsa Alam
Hurghada
Citadel Azur Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada