Nejlevnější dovolená Dominikánská republika

exotika-v-lednuÚchvatná ostrovní země, která leží v Karibiku nabízí skutečný ráj na zemi. Objevil jí Kryštof Kolumbus při své cestě do Ameriky. Nekonečné pláže s bělostným pískem, čisté moře a zelené palmy nabízející odpočinek ve stínu, to vše je Dominikánská republika.

Přírodní bohatství Dominikánské republiky je obrovské. Zajímavé jsou nejen korálové ostrůvky s kokosovými palmami, ale i velmi rozmanitá příroda vnitrozemí, deštný prales s původními druhy rostlin i ptactva, kouzelné jeskyně nebo hora vysoká 3000 metrů.

Nabídka zájezdů do Dominikánské republiky ZDE »

Jaká místa v Dominikánské republice navštívit?

  1. Punta Cana – Toto je nejpopulárnější turistické středisko Dominikánské republiky, které nabízí bílé písečné pláže, průzračné vody a mnoho aktivit včetně šnorchlování, potápění a golfové hřiště.
  2. Santo Domingo – hlavní město Dominikánské republiky, je plné historických památek, muzeí, katedrál a starobylých památek.
  3. Pico Duarte – je nejvyšší hora Karibiku a je ideální pro horolezce a turisty, kteří hledají dobrodružství.
  4. Los Haitises – tento národní park nabízí úchvatné výhledy na mangrovy, krasové jeskyně a skalnaté výchozy.
  5. Jarabacoa – je horská oblast, která je ideální pro turisty, kteří chtějí vyzkoušet rafting, pěší turistiku a další outdoorové aktivity.
  6. Cabarete – tato oblast je ideální pro surfaře a kite surfaře díky svým silným větrům a vlnám.
  7. Samaná – tento region nabízí nádherné pláže, vodopády, přírodní rezervace a mnoho jiných zajímavých míst.
  8. Isla Saona – jedna z nejkrásnějších ostrovů Dominikánské republiky, která nabízí bílé písečné pláže, průzračné vody a možnost pozorování delfínů.
  9. Altos de Chavon – je oblast, která se nachází na kopci nad řekou Chavon. Zde můžete vidět krásné kamenné stavby v koloniálním stylu, muzea a galerie.
  10. Bahia de las Aguilas – poslední, ale ne méně důležitá, je pláž Bahia de las Aguilas, která se nachází v jihozápadní části země. Je to nejkrásnější pláž v Dominikánské republice, s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou.

Nabídka zájezdů do Dominikánské republiky ZDE »

Pětihvězdičková dovolená v Dominikánské republice vás zaujme luxusním zázemím hotelových resortů, skvělými službami, přívětivými lidmi a vynikající karibskou kuchyní.

Luxusní zájezd do Karibiku můžete pořídit levně díky last minute nabídkám, které naleznete v přehledné podobě na portálu dovolena.cz. Levná dovolená v Dominikánské republice je blízko vzhledem k možnosti využít také nabídky celé řady německých cestovních kanceláří. Cena zájezdu se tak může propadnout o mnoho tisíc a stává se tím atraktivní. Velmi dobrý přehled o cenách zájezdů získáte na portálu dovolena.cz, který sdružuje nabídky jak českých, tak německých cestovek.

Dominikánská republika - přibližná cena dovolené: 23 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Aktuální nabídka zájezdů

Turecká riviéra
Club Sidelya

Strava:All inclusive
Lokalita:Turecká riviéra
Antalya
Vera Stone Palace

Strava:All inclusive
Lokalita:Antalya
Bodrum a okolí
Rexene

Strava:All inclusive
Lokalita:Bodrum a okolí
Side
Side Sungate Hotel & Spa

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
Kemer
Ambassador Plaza

Strava:All inclusive
Lokalita:Kemer
Oba
Hotel Monart City

Strava:All inclusive
Lokalita:Oba
Hurghada a okolí
Sunny Days El Palacio

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada a okolí
Pevnina
ROYAL JINENE - SENIOR 55++

Strava:All inclusive
Lokalita:Pevnina