Vacances Menorca Resort – Blanc Palace

Španělsko, Menorca

Hotel
Aparthotel Vacances Menorca Resort
Poloha
50 m od menší písčité pláže Sa Caleta, malebné město Ciutadela je vzdáleno pouhé 2 km, centrum s bary a restauracemi a supermarketem jen 100 m, autobusová zastávka cca 50 m, hlavní město Mahon a letiště je vzdáleno cca 48 km. Ve vzdálenosti 15 minut místní dopravou se nachází aquapark Aquarock.
Vybavení
pěkný rozsáhlý resort skládající se ze 3 areálů (Blanc Cottage, Blanc Caleta, Blanc Palace). Každý areál má svou vlastní restauraci a bazén. Možnost návštěvy restaurace v jiném areálu 1x za týden (nutná rezervace 24 hod. předem). V komplexu naleznete vstupní halu s recepcí, bufetové restaurace, směnárnu, výtahy, bar, bary u bazénů, TV místnost, prádelnu, hernu s PC automaty, bazény, zahrady s terasami na opalování, lehátka a slunečníky u bazénů, 1 skluzavku/tobogán, dětské atrakce, saunu, jacuzzi a tělocvičnu (vstup od 18 let), hotelové animační programy.
Ubytování
ubytování v Blanc Palace či Blanc Caleta zahrnuje: ubytování v jednom z těchto areálů. Ubytování ve Vacances zahrnuje: ubytování v Blanc Cottage, Blanc Palace nebo Blanc Caleta – cenově výhodnější, ale výběr konkrétní ubytovací kapacity je zcela v kompetenci hotelu.
Všechny apt. mají klimatizaci, WC/koupelnu, vysoušeč vlasů, oddělenou obývací místnost s jídelním koutem, kuchyňku (2 elektr. vařiče, mikrovlnná trouba, lednice), SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Hotel také nabízí bezbariérové pokoje (pouze na vyžádání). Výměna ručníků 3x týdně, ložního prádlo 1x týdně.

Napsat komentář