Tsokkos Gardens

Kypr, Protaras

Poloha
Hotel Tsokkos Garden se nachází v oblasti střediska Protaras, cca 2 km od centra města, které naleznete veškerou denní i večerní zábavu, jako jsou restaurace, obchody a bary. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází obchody a restaurace. Cca 600 m od hotelu se nachází autobusové zastávky. Mezinárodní letiště Larnaca je vzdálené jen cca 50 km.
Vybavení
Recepce 24 hod., prostorné lobby, směnárna, auto půjčovna a prádelna. Ve vstupní hale je k dispozici internetová kavárna a bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). Hotel má 2 restaurace: Demetra (bufet, tematické večery) a Proino Cafetéria, kde se podávají pokrmy formou bufetu (mezinárodní kuchyně), 2 bary, Ayios Elias lobby bar a bar u bazénu Ayios Elias. Hosté mohou využívat venkovní lagunový bazén, dětský bazén a vnitřní bazén. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma a plážové osušky na zálohu (služba na pláži je za poplatek – cca 5 EUR/den).
Sport a zábava
Animační program v průběhu dne a ve večerních hodinách a to jak pro děti, tak pro dospělé – spousta her, soutěží, uměleckých představení a živá hudba. K dispozici zdarma: stolní tenis, šipky, vodní pólo. Za poplatek: tenisové kurty, bazén a lázeňské centrum (sauna, masáže, jacuzzi a parní sauna). Pro děti dětské brouzdaliště, hlídání dětí (za poplatek).
Ubytování
Hotel má 180 komfortních pokojů, které jsou umístěny ve 4 podlažní budově. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, WC, fén), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem s přímou volbou, TV se satelitním příjmem (za deposit cca 15 EUR/týden), rádio, trezor (za poplatek, cca 2 EUR/den) a lednička (za poplatek, cca 2 EUR/den). Za příplatek pokoje s výhledem na bazén.

Napsat komentář