Tour Khalef

Tunisko, Sousse

Poloha

V prostorné zahradě ve středisku Sousse. Restaurace, bary a nákupní možnosti v blízkosti hotelu. Historické centrum s medinou cca 2,5 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, směnárna, lobby bar, společenská místnost s TV/sat., restaurace, restaurace a la carte, maurská kavárna, obchůdky se suvenýry, čistírna, konferenční místnosti, vnitřní bazén s mořskou vodou (omezený vstup zdarma). V zahradě 2 bazény s mořskou vodou (jeden pouze pro dospělé, jeden se skluzavkami), restaurace/bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Ubytování
DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., minibar (není součástí all inclusive), trezor, set na přípravu kávy/čaje a balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře.
Sport
Zdarma: tenis, fitness, squash, stolní tenis, minigolf, šipky, volejbal a další sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži, golf (cca 5 km).
Děti

2 dětské bazény, skluzavky, hřiště, miniklub (4–12 let), dětský bufet, dětská postýlka zdarma (na vyžádání), hlídání dětí za poplatek.

Napsat komentář