Side Alegria Hotel & Spa

Turecko, Kumkoy

Popis

Poloha: Oblíbený hotel o rozloze 1200 m2 s kapacitou 297 pokojů se nachází cca 200 m od soukromé hotelové písečné pláže, kam jezdí zdarma hotelový minibus ve čtvrti Kumkoy ve vzdálenosti 4 km od historického centra Side a přibližně 60 km od letiště Antalya. V okolí hotelu se nachází řada restaurací a obchodů. Hotel nabízí kvalitní služby za příznivou cenu a je dobrou volbou pro klienty, kteří chtějí zažít dovolenou plnou pohody a odpočinku.
Vybavení: Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, 2 výtahy, vnitřní a venkovní restaurace, a la carte restaurace, několik barů včetně bazénového a plážového, obchody, konferenční sál, TV místnost, internetová kavárna, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech zdarma, venkovní bazén se skluzavkami a sluneční terasou, dětský bazén, vnitřní bazén, dětské hřiště a mini club, diskotéka, animační programy pro děti i dospělé u bazénu, možnosti sportovního vyžití a relaxace (stolní tenis, plážový volejbal, fitness centrum, šipky, minigolf, multifunkční hřiště, turecké lázně), Služby za poplatek – masáže, sauna, jacuzzi, kosmetický salón, kadeřník, prádelna, internetová kavárna, kulečník, půjčovna aut, lékařské služby.
Pokoje: Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, minibarem, trezorem, koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, fénem, balkonem nebo terasou. Připojení Wi-Fi na pokoji zdarma.
Stravování: Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30-9.30), pozdní snídaně (9.30-10.00), obědy (12.30-14.00) a večeře (19.00-21.00) formou bufetu, odpolední kávu (16.30-17.00), noční snack (22.30-23.00), neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů – lze čerpat v časech a místech určených hotelem (10.00-23.00).
Pláž: Krásná, soukromá hotelová písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od hotelu (možné se dopravit zdarma hotelovým minibusem). Lehátka s matracemi, slunečníky na pláži a občerstvení (snacky, nealkoholické nápoje a pivo) v plážovém baru (10.00-16.30) zdarma. Na pláži nabídka vodních sportů.

Poloha hotelu na mapě:

Zobrazit místo Turecko na větší mapě

Pokoje
Pokoj 1/2+2 ČT

Napsat komentář