Sherwood Club Kemer

Turecko, Kemer

Hotel
Hotel Sherwood Club Kemer
Poloha
55 km od letiště v Antalyi, v části Goynuk, nedaleko od hotelu nákupní možnosti. Hotel je umístěný ve velké zahradě, obklopený zelení. K hotelu patří 360 m dlouhá písečná pláž s malými oblázky.
Vybavení
prostorný komplex, nízkopodlažní budovy, hotelová recepce, lobby, několik barů (lobby, plážový, u bazénu, disko, sport bar, aqua bar, vitamin bar atd.), hlavní bufetová restaurace, 4 restaurace a la carte (turecká, italská, rybí, čínská), 4 snack restaurace, cukrárna, 10 bazénů (hlavní bazén, bazén se skluzavkami, bazény v křídle lake house, dětský bazén), celkem 7 tobogánů pro dospělé, lehátka a slunečníky u bazénů, plážové osušky, konferenční centrum. Sportovní aktivity a vybavení: aerobik, step aerobik, vodní gymnastika, vodní hry, plážový volejbal, šipky, pétanque, basketbal, minifotbal, tenisové kurty, stolní tenis, fitness, turecké lázně, sauna, denní a noční animační programy. WiFi v lobby zdarma, minimarket, obchůdky.
Ubytování
několik druhů pokojů umístěných ve 2-3podlažních budovách. Všechny pokoje jsou klimatizované, satelit. TV, telefon, minibar (denně doplňovaný nealkoholickými nápoji a pivem, cukrovinky), konvice na kávu a čaj, trezor, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, WiFi. Druhy pokojů: standardní pokoj – pokoje umístěné v zahradě, za příplatek: pokoj v přízemí u bazénu nebo pokoj u bazénu v 1.-2. v patře. Pokoje u bazénu jsou v těsné blízkosti bazénů. Od roku 2016 2 nové typy pokojů (na vyžádání): duplex family room – 2 ložnice v přízemí a 2 ložnice v 1. patře, 2 koupelny, balkon a terasa, max. kapacita 4 dosp. Suite room: 2 ložnice v přízemí a 2 ložnice v patře, 2 koupelny, max. 4 dosp. osoby, pokoje suite jsou s výhledem na moře z terasy.

Napsat komentář