Sea Star Beau Rivage

Egypt, Hurghada

Poloha
Pěkný hotelový komplex je postaven v moderním stylu a je umístěn přímo u pláže, asi 10 minut jízdy od menšího centra Al Dahar. Hlavní centrum Hurghady s obchody, restauracemi a bary je vzdáleno cca 20 minut jízdy.
Vybavení
Hlavní budova se vstupní halou s recepcí, výtahem a obchody se suvenýry, a dvěma křídly pětipatrových budov s pokoji, které jsou umístěny kolem zahrady. Uprostřed areálu se nacházejí 2 bazény (jeden v zimě vyhřívaný) s terasou a dětský bazén. Je zde hlavní a italská restaurace, rybí restaurace a la carte, bar u bazénu, kavárna, pub, kosmetický salon, internet a WI FI za poplatek, miniclub, lékařská služba. Možnost trezoru na recepci zdarma. V blízkosti hotelu je menší supermarket.
Sport a zábava
Stolní tenis a squash zdarma, dále billiard, tenisový kurt, minigolf, sauna, jacuzzi, masáže, posilovna (vše za poplatek), diskotéka, animační programy pro děti i dospělé. Je zde potápěčské centrum a centrum vodních sportů.
Ubytování
Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny telefonem, klimatizací, fénem, SAT TV, minibarem za poplatek a balkonem nebo terasou s výhledem na mořskou stranu. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit suite s jednou nebo dvěma ložnicemi nebo propojené pokoje.

Napsat komentář