Playadulce

Španělsko, Aguadulce

Poloha
Velice pěkný a výborně vybavený hotelový komplex se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže, která je od hotelu oddělena pouze promenádou a nefrekventovanou silnicí. Promenáda vede od klidnějšího letoviska Aguadulce až do střediska Roquetas de Mar, které je vzdálenou cca 10 km. V okolí hotelu jsou restaurace, bary, přístav a další nákupní možnosti. Město Almería je vzdáleno cca 12 km. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou.
Vybavení
Recepce, výtahy, hotelová restaurace, bar u recepce a u bazénu, WI-FI v recepci zdarma (30 minut denně), internet za poplatek, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, dětské hřiště a miniclub. Venkovní bazén s jacuzzi a s terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén se skluzavkami a tobogány.
Sport a zábava
Stolní tenis, minigolf, za poplatek je tenisový kurt. Animační programy pro děti i dospělé. Nedaleko hotelu je 18-jamkové golfové hřiště.
Ubytování
Pěkné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společném dvoulůžku jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem; trezorem a minibarem (oboje za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit pokoje s výhledem na moře. V pokoji jsou umístěna dvě široká dvoulůžka pro 2-4 osoby, přistýlka není možná.

Napsat komentář