Playa Granada Club Resort

Španělsko, Andalusie

Poloha
Velice pěkný moderní a rozlehlý hotelový komplex se nachází přímo u pláže. Je obklopen krásnou zahradou a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Nachází se cca 500 m od obchodů a barů, asi 8 km od centra městečka Motril a asi 2,5 km od přístavu. Letiště Malaga je vzdáleno cca 105 km.
Vybavení
Součástí hotelového komplexu je hlavní budova s prostorným lobby, recepcí, výtahem a hotelovou restaurací, a několik dvoupatrových budov s pokoji. Je zde a la carte restaurace se španělskou kuchyní (není součástí all inclusive), bar v lobby, u bazénů a na pláži, WI-FI na recepci zdarma, obchody se suvenýry, konferenční sály. Uprostřed komplexu se nacházejí dva velké bazény (jeden v zimě vyhřívaný), lehátka a slunečníky zdarma, osušky na kauci.
Sport a zábava
Volejbal, 6 tenisových kurtů, fitness; za poplatek je Spa – sauna, masáže, vnitřní bazén. Animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Nedaleko je 18-jamkové golfové hřiště. V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský klub s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému Dětskému klubu.
Ubytování
Prostorné standardní pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem; trezorem a varnou konvicí (oboje za poplatek), možnost internetového připojení za poplatek; s balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit pokoje s výhledem na moře. V pokoji jsou umístěna dvě široká dvojlůžka pro 2-4 osoby, přistýlka není možná. 4-lůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Napsat komentář