Katrin

Řecko, Stalida

Poloha
centrum města s restauracemi a obchody cca 250 m. Zastávka autobusu cca 250 m. Letiště Heraklion cca 35 km.
Vybavení
hlavní budova a několik bungalovů s celkem 140 pokoji. Přijímací hala s recepcí, výtahy, společenská místnost s TV koutkem, bar a restaurace s terasou. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény. Opalovací terasa s lehátky a slunečníky zdarma. 2 snack bary u bazénu.
Ubytování
všechny pokoje ve vedlejší budově, dvoulůžkové pokoje superior B2A/B3A v hlavní budově. Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s telefonem, satelitní TV, trezorem k pronajmutí (cca 20 €/týden), chladničkou, individuální klimatizací, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B/A2C): obývací ložnice se standardními lůžky a ložnice, 1 koupelna, jinak stejné vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje superior (B2A/B3A): župan, plážové osušky, telefon, satelitní TV, trezor k pronajmutí, minibar, DVD přehrávač, individuální klimatizace, fén, vana nebo sprcha, WC a balkon. Při příjezdu ovoce a lahev vína, v minibaru voda a nealkoholické nápoje. Rodinné pokoje superior (B2B/B3B/B4B): obývací ložnice se standardními lůžky a ložnice, 1 koupelna. Jinak stejné vybavení jako B2A.
Děti
miniklub (od 4 do 12 let, 15.6.-15.9.), samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Napsat komentář