Kalypso Cretan Village

Řecko, Plakias

Poloha
Krásný hotelový komplex umístěný ve skalách s výhledem na Středozemní moře. Hotel se nachází v jižní části Kréty přímo u pláže, nabízí nádherné koupání v křišťálově čistém moři s možností šnorchlování. 31 km jižně od města Rethymno a 115 km od letiště v Heraklionu. Karavos pláž je impozantní přírodní park, kde tyčící se skály (fjordy) tvoří důležitou pozorovací oblast ve středu Středozemního moře. Tuto oblast využívali hojně piráti pro své úkryty před 300 lety a nyní je zde populární návštěvní místo, výborné pro delší procházky.
Vybavení
Recepce v hlavní budově, pokoje se nachází v okolních patrových bungalovech. Hlavní restaurace s barem, restaurace a la carte, kavárna, lobby bar s velkou terasou a výhledem na Středozemní moře. Několik bazénů, amfiteátr, minimarket, konferenční centrum, wifi ve společných prostorách zdarma.
Sport a zábava
Každodenní animace se třemi speciálními večery týdne: grilování, Krétský večer a folklórní večer. Zdarma – 11 sportovních lezeckých stěn, fitness, stolní tenis, volejbal, tenisový kurt, diskotéka. Za poplatek – škola potápění a potápěčské centrum s možností získání diplomu PADI, organizované procházky, zapůjčení kol, wellness centrum, jízda na koni v okolí.
Ubytování
Dvoulůžkové a rodinné pokoje(jedna větší místnost, opticky oddělená ložnice a obývací prostor) s výhledem na moře – koupelna s WC, fén, klimatizace, chladnička, TV-SAT, rádio, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Přistýlky buď jedno oddělené lůžko nebo dvě větší dvoulůžka vedle sebe. Možnost dětské postýlky pro infanta nad kapacitu – postýlka na vyžádání.

Napsat komentář