Jaz Makadina /ex. Sol Y Mar Club Makadi/

Egypt, Makadi Bay

Poloha

Přímo u písečné pláže oblíbeného zálivu Makadi Bay v blízkosti menšího centra, cca 30 km jižně od letiště a asi 33 km od centra Hurghady.

Vybavení

Několik obytných bloků v krásné vzrostlé zahradě kolem bazénů. Vstupní hala s recepcí (možnost výměny peněz), bankomat, lékárna, lékař v hotelu, kadeřnictví, beauty center, hlavní restaurace, několik barů, 7 restaurací `a la carte (v přilehlém menším centru, za poplatek), Shisha café, možnost zábavy a nákupů v nedalekém centru Souk Makadi. V zahradě 2 bazény, bar u bazénu, dětský bazén, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování

DRS: koupelna se sprchou/WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizace, telefon, set na přípravu kávy a čaje, minibar (za poplatek), LED TV/sat., bezpečnostní schránka, balkon nebo terasa.

DRSV: viz DR, výhled na moře.

FR: viz DR, prostornější, navíc opticky (závěsem) oddělená část pro děti.

Sport
Zdarma: tenis, (vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, aerobik, fitness, biliár, šipky, venkovní jacuzzi. Za poplatek: golfové hřiště, surfařské a potápěčské centrum, vodní sporty na pláži, squash v nedalekém sesterském hotelu, Mivida Spa (sauny, masáže, pára, jacuzzi).
Děti

Dětský bazén, hřiště, miniklub, dětské menu, dětská postýlka zdarma.

Napsat komentář