Iberostar Sunny Beach

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Poloha
krásný resort pro náročné klienty v samém centru letoviska Slunečné pobřeží. Řada restaurací, barů a obchodů v bezprostřední blízkosti hotelu. Letiště Burgas cca 30 km.
Vybavení
hotel nabízí ubytování v 630 pokojích na 8 patrech s výtahy. K dispozici přijímací hala s recepcí a trezorem k pronajmutí, hlavní restaurace s kuchařskou show, bary, obchody. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény s terasou na opalování a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci (cca 15 €/pobyt).
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A/B3A): klimatizace, minibar (za poplatek), sat. TV, telefonem, fénem, vanou, WC a balkonem. Dvoulůžkové pokoje (B2B/B3B): balkon na stranu k moři, jinak stejné vybavení jako B2A. Junior suite (B2C): prostornější, s rozkládací pohovkou oddělenou příčkou, jinak stejné vybavení jako B2A. Rodinné pokoje (B2D/B3D): velký pokoj s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky a posezením, jinak stejné vybavení jako B2A. Rodinné pokoje (B2E/B3E): balkon na stranu k moři, jinak stejné vybavení jako B2D. Dvoulůžkové pokoje superior (B2F/B3F): lepší umístění, s trezorem, jinak se stejným vybavením jako B2A. Junior suite superior (B2G/B3G): lepší umístění, s trezorem, jinak se stejným vybavením jako B2A. Joker pokoje (B2S/B3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Děti
dva dětské bazény se skluzavkami, 4 malé bazénky, dětské hřiště, miniklub, dětské židličky v restauraci a dětské postýlky (na vyžádání zdarma).

Napsat komentář