Hydros Club

Turecko, Turecká riviéra

Poloha
Luxusní resort postavený ve stylu turecké vesnice se nachází v blízkosti města Kemer přímo na rozlehlé pláži. Hotel je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené, mladší klienti ocení možnost zábavy v nedalekém letovisku a rodiny s dětmi budou nadšené z velké nabídky aktivit a klubové atmosféry. Centrum letoviska Kemer je v docházkové vzdálenosti, letiště v Antalyi je vzdálené cca 50 km.
Vybavení
Hlavní budova s recepcí a lobby barem, bufetová restaurece, restaurace s mezinárodní kuchyní a s obsluhou, snack bar, dva bary u bazénu, bazén pro dospělé, bazén s brouzdalištěm pro děti, vodní skluzavky (slunečníky a lehátka jsou u bazénu k dispozici zdarma), dětské hřiště, minimarket, obchod se suvenýry, hlídání dětí, prádelna, půjčovna jízdních kol, lázeňské centrum, fitness, turecké lázně, sauna, masáže, tenisové kurty (osvětlení za poplatek).
Sport a zábava
Animační programy pro děti i dospělé, večerní show, miniklub, diskotéka, kulečník, basketbal, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty na pláži, škola potápění. V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský kub Čedok s česky mluvícím animátorem. Bližší informace naleznete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu Dětskému klubu.
Ubytování
Standardní dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, klimatizace, sociální zařízení (vana, WC, fén), SAT/TV, balkon. Za poplatek trezor, minibar. Klubový pokoj standard s možností jedné přistýlky, klimatizace, sociální zařízení (vana, WC, fén), SAT/TV, telefon, balkon Za poplatek trezor, minibar

Napsat komentář