Hotel Kyknos Beach

Řecko, Stalida

Poloha
klidná. Restaurace, bary a obchody v blízkosti. Místní centrum Malia cca 1 km. Letiště Heraklion cca 32 km.
Vybavení
135 pokojů rozdělených do dvoupodlažní hlavní budovy a více vedlejších budov. K vybavení patří přijímací hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace s terasou, lobby bar. Ve venkovním areálu se nachází 2 sladkovodní bazény, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 15 m2, v hlavní budově. K vybavení patří chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí (cca 3 €/den), satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon. Výhled na bazén. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Jednolůžkové pokoje (A1A): v hlavní budově, vana s integrovanou sprchou, bez výhledu na bazén, jinak stejné vybavení jako A2A. Bungalovy (A2B/A3B): cca 15 m2, vedlejší budova, vana s integrovanou sprchou, balkon nebo terasa na stanu do zahrady, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné bungalovy (A2C/A3C/A4C): cca 38 m2, kombinace obývací ložnice, 1 samostatná ložnice, balkon nebo terasa na stranu do krajiny, jinak stejné vybavení jako A2B. Pokoje A1A/A2A jsou zrekonstruované.
Děti
miniklub (od 2 do 12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek (cca 4€/den).

Napsat komentář