Gaia Royal

Řecko, Mastichari

Poloha

Klidná poloha cca 3 km od vesničky Mastichari s obchůdky, bary a restauracemi. Zastávka linkového autobusu do města Kos cca 500 m od hotelu. Nejbližší lékárna v Mastichari, nemocnice ve městě Kos. Vodní svět – aquapark Lido Water Park – poblíž Mastichari.

Vybavení

Areál s hlavní budovou a bungalovy ve stylu vesničky na ploše 70 000 m2. V hlavní budově vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), lobby bar, restaurace s terasou, 2 snack bary, malý obchod, konferenční místnost, 3 bazény s oddělenou částí pro děti a menší skluzavkou s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Ubytování
DR: v bungalovech, koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., individuální klimatizace, telefon, hudební kanál, minilednička, terasa nebo balkon. Dvoulůžkové pokoje pro rodinu 2 + 2 s palandou. Velikost pokoje 20 m2. DRP: viz DR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze. FR: viz DR, ložnice jako samostatná oddělená místnost. Velikost pokoje 42 m2. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). FRSV: viz FR, výhled na moře. FRP: viz FR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze.
Sport
Zdarma: tenisový kurt s pevným povrchem, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, fitness. Za poplatek: biliár, elektronické hry, masáže.

Napsat komentář