Doreta Beach

Řecko, Theologos

Poloha
restaurace, bary a možnosti pro nakupování cca 500 m (letovisko Tholos), letovisko Theologos cca 1,5 km a město Rhodos cca 18 km. Letiště cca 7 km.
Vybavení
390 pokojů rozdělených do 5 podlaží. K vybavení patří loby s recepcí, trezory k pronajmutí, výtahy, místnost se satelitní TV, hlavní restaurace, řecká taverna, a-la-carte restaurace, bar a obchod. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, 4 vodní skluzavky (2 pro dospělé a 2 pro děti), opalovací terasa a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci (cca 10 €/osuška).
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje superior (A2A/A3A): disponují malou chladničkou, centrální klimatizací (15.6.-30.9.), satelitní TV s plochou obrazovkou, trezorem (za poplatek), telefonem, sprchou, WC a balkonem na stranu do zahrady.Dvoulůžkové pokoje superior (A2B/A3B): s výhledem na moře, jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje superior (E2C/E3C): s vířivkou, výhledem do zahrady, jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje superior (A2C/A3C) s výhledem na moře, jinak jako E2C.Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E): 1 místnost s palandou, balkon na stranu do zahrady, jinak jako A2A.Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2E.Mezonety (A2F/A3F/A4F/E2F/E3F/E4F): 1 větší místnost, 1 koupelna, individuální klimatizace, jinak jako A2A. A2F/A3F/A4F s výhledem na moře, E2F/E3F/E4F s výhledem do zahrady.
Děti
miniklub (od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén, 2 vodní skluzavky, dětské hřiště. Dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Napsat komentář