Dimitrios Village Beach Resort

Řecko, Rethymno

Poloha
Na první pohled originální hotel Dimitrios Village Beach koncipovaný jako “vesnička” leží v klidné části letoviska Misiría nedaleko Rethymna. Letovisko je vyhlášené svými typickými úzkými uličkami, romantickým prostředím a spoustou historických památek v okolí. Hotelový areál tvoří hlavní budova s recepcí a několik menších budov, to vše obklopené zelení. Příjemný hotel s rodinnou atmosférou leží přímo u pláže a nabízí skvělý servis, venkovní bazén se skluzavkami pro děti a restauraci s terasou. Má skvělou výchozí polohu jak pro pohodovou dovolenou tak i pro výlety za poznáním. Nedaleko hotelu je stanoviště taxi a začíná pobřežní promenáda, po které se můžete procházet směrem na Rethymno nebo si zajít až do jeho centra cca 3 km.
Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, taverna, bar u bazénu, internetový koutek, společenská místnost, bazén, dětský bazén se skluzavkami, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětský klub, dětské hřiště, krytý bazén, konferenční místnost, prádelna, zahradní šachy, stolní tenis, půjčovna aut.
Sport a zábava
Zahradní šachy, stolní tenis. Za poplatek: SPA centrum se saunou, vodní sporty na pláži, fitness a masáže.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, SAT/ TV, klimatizace, fén, telefon, kávovar, vybavený kuchyňský kout, chladnička, trezor za poplatek, balkon nebo terasa s výhledem do okolí. Dva typy pokojů – studio (možnost 1 přistýlky) a apartmán (možnost až 3 přistýlek, max. 4 dospělí) za příplatek. Oba typy mají stejné vybavení, pouze apartmán má navíc samostatnou ložnici. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.

Napsat komentář