Dessole Malia Beach

Řecko, Malia

Poloha
Hotel Dessole Malia Beach je jeden z prvních hotelů v letovisku Malia, leží cca 500 m od jeho centra a skládá se z několika budov. Hlavního město Heraklion a letiště leží cca 35 km od letoviska Malia. Hotel má skvělou pověst pro svoji výbornou pozici přímo u pláže s krásným výhledem na Krétské moře a okolí a pro svoji přátelskou atmosféru. Hotelový komplex zaujímá plochu 30.000 m2 a je obklopen krásnou zahradou s více než 80 druhy endemických rostlin a dřevin. Tento nedávno zrenovovaný hotel nabízí výborné podmínky pro relaxaci a odpočinek, a také pro ty, kteří chtějí prozkoumat přilehlou oblast s jeho kulturním bohatstvím v okouzlujících tradičních vesničkách.
Vybavení
Recepce, výtah (jen v jedné budově), bezplatné bezdrátové připojení k internetu, elegantní lobby, 3 bazény, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, restaurace: hlavní – mezinárodní a místní kuchyně, Taverna – stravování formou švédských stolů, středomořská kuchyně, k dispozici dětské židličky a dětské menu, vegetariánské menu, 2 bary, u bazénu a na pláži, obchod s tradičními krétskými výrobky, terasa, zahrada.
Sport a zábava
3 bazény, vířivka, vyhrazená část pro děti, miniklub pro děti 4-12 let a dětské hřiště, tenisový kurt s půjčovnou vybavení, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, šipky, animační programy pro děti a dospělé, tématické večery, živá hudba, minidisco, amfiteátr. Za poplatek: wellness centrum – procedury, vodní sporty na pláži cca 500 od hotelu. V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen dětský klub Scooby-Doo s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému dětskému klubu.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, ind. klimatizace, fén, wi-fi, TV-sat, telefon, trezor za poplatek, minibar (doplňován denně minerální vodou), balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Možnost 2 přistýlek (max. 3 dospělí); přistýlka – buď menší lůžko nebo palandy nebo rozkládací gauč, každý pokoj může mít jinak. Pokoj s bočním výhledem na moře a přímým výhledem na moře za příplatek (možnost 1 přistýlky). Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.

Napsat komentář