Desert Rose Resort

Egypt, Hurghada

Poloha

U pláže, cca 13 km jižně od letiště a cca 16 km od centra Hurghady (hotelová doprava za poplatek). Nejbližší nemocnice v Hurghadě, nejbližší lékárna v okolí hotelu. Poblíž hotelu několik obchodů.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 restaurace `a la carte (libanonská, mexická, italská, rybí), několik barů a snack barů, konferenční centrum, kadeřnictví, minimarket, spa centrum, diskotéka, lékařská služba na telefonu. Venkovní vybavení – 3 bazény (1 v zimě s možností vyhřívání s oddělenou částí pro děti, relaxační, olympijský), dětský bazén, tobogany a skluzavky pro děti i dospělé (ve vymezených časech), bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, dětské hřiště.

Ubytování
DR: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, telefon, individuální klimatizace, minibar (denně doplňován lahví vody a vybranými nealkoholickými nápoji každý druhý den), TV/sat., trezor zdarma, balkon nebo terasa. Velikost pokoje 32 m2. DRSS: viz DR, postranní výhled na moře. DRC: viz DR, situován u laguny nebo moře. SUC: viz DR, 1 ložnice jako samostatná místnost, umístěn u laguny nebo u pláže, minibar doplňován denně lahví vody a vybranými nealkoholickými nápoji, set na přípravu kávy. Velikost pokoje 62 m2. JS: viz SUC, umístění v hlavní budově Dětská postýlka zdarma (na vyžádání)
Sport
Zdarma: stolní tenis, plážový volejbal, šipky, fi tness, fotbal, maxišachy. Za poplatek: 3 tenisové kurty, vodní sporty na pláži, potápěčské centrum
Děti

Animační program Funtazie klub v období 16.6.-2.9. 2017.

Dětská část bazénu (možnost vyhřívání v zimě), vodní skluzavky, miniklub, hřiště, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Napsat komentář