Blu Resort Morisco & Baja

Itálie, Sardinie

Poloha
Hotel se nachází v centru Cannigione Di Arzachena s malým přístavem, bary, restauracemi a obchody. 16 km od Porto Cervo, 35 km od letiště ve městě Olbia. Autobusová zastávka 100 m od hotelu.
Vybavení
Čtyřhvězdičkový dobře udržovaný hotel byl vystavěn v letech 2006-2007. Skládá se z dvou několikapatrových budov Baja a Morisco. Hotel disponuje 225 pokoji, 24h. recepcí. Restaurace se nachází v budově Morisco. Dále k dispozici TV místnost, parkování. WIFI ve vstupní hale za poplatek. V části Morisco 2 bazény s jacuzzi a brouzdalištěm cca 190 m², hloubka 0,5-1,5 m, druhý bazén v části Baja, cca 230 m², hloubka 0,5-2 m, v obou bazénech se vyžadují koupací čepice (možné zakoupit na recepci), u bazénů lehátka a slunečníky v omezeném množství zdarma. Multifunkční hřiště (tenis, volejbal, fotbal), dětské hřiště, miniklub (4-12 let), italské animační a zábavné programy pro děti a dospělé (v období: 15.06-15.09), piano bar.
Sport a zábava
2 bazény v části Morisco s jacuzzi a dětským bazénem, sladká voda, cca. 190 m², hl. 0,5–1,5 m, druhý bazén v části Baja, cca 230 m², hl. 0,5–2 m v obou bazénech vyžadované koupací čepice (možnost zakoupit na recepci); u bazénu lehátka a slunečníky zdarma, osušky (za příplatek a na kauci: 2 EUR); víceúčelové hřiště (tenis, volejbal, fotbal); dětské hřiště, mini klub (4–12 let), italské animační a zábavné programy pro děti i dospělé (v období: 15.06-15.09), piano bar; za poplatek: posilovna (v části Baja, vstup pro osoby mladší 16 pouze pod dohledem dospělé osoby), wellness centrum (v části Baja): sauna, turecké lázně, procedury a masáže; externí nabídka: vodní sporty na pláži: potápění, surfování, plachtění.
Ubytování
Standardní pokoj pro 2 osoby (možnost 1 nebo 2 přistýlek), klimatizace, sociální zařízení (vana nebo sprchový kout, WC, fén), TV-sat, trezor. Dětská postýlka (nutno objednat předem), boční výhled na moře na vyžádání, za příplatek.

Napsat komentář