Astir Beach

Řecko, Gouves

Poloha
Turistické středisko Kato Gouves se nalézá na severním pobřeží ostrova Kréta, cca 20 km východně od hlavního města Heraklion. Kato Gouves leží v těsné blízkosti známého turistického letoviska Hersonissos, je součástí cca 6km dlouhého pásu turistických středisek, které se navzájem téměř prolínají, jsou to Kokkini Hani, Kato Gouves, Analipsi a Anissaras, popis těchto středisek je téměř totožný. Tento moderní plážový hotel, postavený v roce 1987 a zrekonstruovaný v roce 2008, se skládá z jedné hlavní a 2 vedlejších budov. Nachází se cca 1 km od centra s obchody a restauracemi a pár kroků od krásné pláže. Hotel disponuje komforními pokoji a celý areál slouží jako skvělé místo pro rodinnou dovolenou. Je oblíben pro hotelovou kuchyni a skvělou atmosféru.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, wi-fi na recepci zdarma, hlavní restaurace, 3 bary – v lobby, snack a u bazénu, konferenční místnost, lounge s TV, internetový koutek (za poplatek), bazén s oddělenou dětskou sekcí, lehátka slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště a miniklub, minimarket.
Sport a zábava
Animační programy, volejbal, badminton, mini golf, stolní tenis, posilovna, spa, sauna, vířivka.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, klimatizace, telefon, SAT/TV, lednička, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa. Možnost 1-2 přistýlek (v případě 2 přistýlek – rozkládací sofa a výhled do zahrady). Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.

Napsat komentář