Kam k moři v březnu

Pláž v březnu u mořeKoupání v moři v březnu vypadá jako bláznivý nápad, ale je tato možnost je stále více a více oblíbená. Možná už máte dost těch rozmarů počasí a vypravte se na pořádnou jarní dovolenou. Kromě lázeňských pobytů a wellness programů se nabízí dovolená u moře.

Co takhle jet se konečně ohřát, užít si sluníčka a koupání? Už za pár hodin letu se můžete ocitnout třeba v Dubaji,v Egyptě nebo na některém z kouzelných míst Karibiku, kde už v březnu denní teploty stoupají nad 30 stupňů Celsia.

Kam se tedy vydat za teplem v březnu?

Egypt v březnu u moře

Krásné a teplé Rudé moře potěší celou rodinu. Jsou zde písečné pláže a korálové útesy lákají potápěče. V Egyptě je obvyklá dovolená all inclusive. Nemusíte se tak o nic starat a užít si svou dovolenou bez starostí. Vyberte si z nejznámějších letovisek Marsa Alam, Hurghada, Sharm El Sheikh.

Přibližná cena dovolené: 9 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Kapverdské ostrovy v březnu

Exotická destinace, kterou si můžete užívat již za 6,5 hodiny letu. Poloha blízko rovníku slibuje i v březnu skvělé počasí. Teploty kolem 25 stupňů ve stínu znamenají luxusní dovolenou. Cap-vert, neboli francouzsky Zelený mys slibují nejen koupání v moři, ale také bujnou přírodu. Navštivte ostrovy Sal nebo Boa Vista. Kapverdské ostrovy představují lákavou a levnou dovolenou!

Přibližná cena dovolené: 17 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Mexiko v březnu u moře

Téměř jistě bude v březnu v Mexiku krásné počasí. Turistická sezóna zde právě vrcholí. Karibské pláže jsou krásné s bílým pískem a smaragdovým oceánem. Mexická kuchyně je celosvětově populární, tak proč ji neochutnat třeba zrovna v březnu. Luxusní dovolenou v Mexiku můžete strávit například v Cancúnu nebo v letoviscích Tulum nebo Playa del Carmen.

Přibližná cena dovolené: 25 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Maledivy v březnu u moře

Celoročně stálé počasí, romantické prostředí, skvělé pláže i čisté moře, ráj pro potápěče – to jsou ve zkratce Maledivy. Indický oceán nabízí teplotu moře okolo skvělých 27 stupňů. Maledivy patří mezi nejkrásnější místa na světě a stojí za návštěvu.

Přibližná cena dovolené: 30 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Mauricius v březnu u moře

Zelený ostrov uprostřed Indického oceánu láká na dovolenou celoročně. Voda je zde průzračná a pláže příjemné s bílým pískem. Na Mauritiu si můžete užít potápění, golfu, surfování. Relaxační dovolená v březnu Vás čeká třeba na ostrově Mauritius. Ochutnáte místní lahůdky nebo můžete obdivovat nádhernou přírodu.

Přibližná cena dovolené: 29 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Dominikánská republika v březnu u moře

Dominikána nabízí vše, co si představujeme pod ideální dovolenou. Skvělé jídlo, přívětivé obyvatelstvo, bělostné pláže, čisté moře.  Užijte si luxusní dovolenou v Dominikánské republice a určitě nebudete litovat. Kromě relaxu na pláži si můžete užít i turistiky ve vnitrozemí.

Přibližná cena dovolené: 23 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Ukázat výhodné zájezdy ZDE »

Foto: foto76 / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Španělsko
Almerimar

Strava:Polopenze
Lokalita:Španělsko
12  990
Tigaki
smartline More Meni Residence

Strava:Polopenze
Lokalita:Tigaki
14  124
Port el Kantaoui
RIU Imperial Marhaba

Strava:All inclusive
Lokalita:Port el Kantaoui
11  680