Kam k moři v březnu

Pláž v březnu u mořeKoupání v moři v březnu vypadá jako bláznivý nápad, ale je tato možnost je stále více a více oblíbená. Možná už máte dost těch rozmarů počasí a vypravte se na pořádnou jarní dovolenou. Kromě lázeňských pobytů a wellness programů se nabízí dovolená u moře.

Co takhle jet se konečně ohřát, užít si sluníčka a koupání? Už za pár hodin letu se můžete ocitnout třeba v Dubaji,v Egyptě nebo na některém z kouzelných míst Karibiku, kde už v březnu denní teploty stoupají nad 30 stupňů Celsia.

Kam se tedy vydat za teplem v březnu?

Egypt v březnu u moře

Krásné a teplé Rudé moře potěší celou rodinu. Jsou zde písečné pláže a korálové útesy lákají potápěče. V Egyptě je obvyklá dovolená all inclusive. Nemusíte se tak o nic starat a užít si svou dovolenou bez starostí. Vyberte si z nejznámějších letovisek Marsa Alam, Hurghada, Sharm El Sheikh.

Egypt - přibližná cena dovolené: 9 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Kanárské ostrovy v březnu

Jasná volba pro nedočkavce jarního počasí. Kanárské ostrovy jsou symbolem celoročního jara. Velmi příjmené teploty budou provázet vaší dovolenou. Vzduch kolem 25 stupňů, moře kolem 20 stupňů. Spolehnout se ale můžete na vyhřívané bazény, kterou jsou standardní součástí drtivé většiny hotelových komplexů. Užijte si pohostinnosti místních obyvatel a ochutnejte skvělou kuchyni.

Kanárské ostrovy - přibližná cena dovolené: 11 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Kapverdské ostrovy v březnu

Exotická destinace, kterou si můžete užívat již za 6,5 hodiny letu. Poloha blízko rovníku slibuje i v březnu skvělé počasí. Teploty kolem 25 stupňů ve stínu znamenají luxusní dovolenou. Cap-vert, neboli francouzsky Zelený mys slibují nejen koupání v moři, ale také bujnou přírodu. Navštivte ostrovy Sal nebo Boa Vista. Kapverdské ostrovy představují lákavou a levnou dovolenou!

Kapverdské ostrovy - přibližná cena dovolené: 17 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Mexiko v březnu u moře

Téměř jistě bude v březnu v Mexiku krásné počasí. Turistická sezóna zde právě vrcholí. Karibské pláže jsou krásné s bílým pískem a smaragdovým oceánem. Mexická kuchyně je celosvětově populární, tak proč ji neochutnat třeba zrovna v březnu. Luxusní dovolenou v Mexiku můžete strávit například v Cancúnu nebo v letoviscích Tulum nebo Playa del Carmen.

Mexiko - přibližná cena dovolené: 25 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Maledivy v březnu u moře

Celoročně stálé počasí, romantické prostředí, skvělé pláže i čisté moře, ráj pro potápěče – to jsou ve zkratce Maledivy. Indický oceán nabízí teplotu moře okolo skvělých 27 stupňů. Maledivy patří mezi nejkrásnější místa na světě a stojí za návštěvu.

Maledivy - přibližná cena dovolené: 30 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Mauricius v březnu u moře

Zelený ostrov uprostřed Indického oceánu láká na dovolenou celoročně. Voda je zde průzračná a pláže příjemné s bílým pískem. Na Mauritiu si můžete užít potápění, golfu, surfování. Relaxační dovolená v březnu Vás čeká třeba na ostrově Mauritius. Ochutnáte místní lahůdky nebo můžete obdivovat nádhernou přírodu.

Mauricius - přibližná cena dovolené: 29 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Dominikánská republika v březnu u moře

Dominikána nabízí vše, co si představujeme pod ideální dovolenou. Skvělé jídlo, přívětivé obyvatelstvo, bělostné pláže, čisté moře.  Užijte si luxusní dovolenou v Dominikánské republice a určitě nebudete litovat. Kromě relaxu na pláži si můžete užít i turistiky ve vnitrozemí.

Dominikánská republika - přibližná cena dovolené: 23 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Ukázat výhodné zájezdy ZDE »

Foto: foto76 / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Puerto de la Cruz
Be Live Adults Only Tenerife

Strava:Snídaně
Lokalita:Puerto de la Cruz
Kleopatra
Xperia Grand Bali

Strava:All inclusive
Lokalita:Kleopatra
Slunečné pobřeží
Diamond

Strava:All inclusive
Lokalita:Slunečné pobřeží
Kam k moři v březnu
5 (100%) 1 vote