Nejlepší hotely v Marsa Alam v Egyptě

Marsa Alam v jihovýchodním Egyptě leží na pobřeží Rudého moře. Marsa Alam patří mezi nejrychleji se rozvíjející turistické oblasti, ačkoliv ještě nedávno to byla malá rybářská obec. Rozvoji oblasti napomohlo nové mezinárodní letiště. V Marsa Alam tak najdete samé moderní a skvěle vybavené hotely. Vzhledem k svému umístění v jihovýchodní části Egypta je zde možná dovolená celoročně. Pláže jsou zde písečně a patří mezi nejkrásnější v Egyptě. Moře je průzračně čisté a tropické podnebí nabízí bohatý podmořský život. Marsa Alam je tak ideálním místem pro milovníky potápění.

KLIKNĚTE pro nabídku zájezdů do Egypta

Dnes se podíváme na ty nejlépe hodnocené hotely v Marsa Alam podle zkušeností ostatních.

1. Club Calimera Akassia Swiss Resort *****

marsa_alam_akassia_swiss_resort_elquseirKrásný a moderní hotelový komplex, v jehož areálu je také rozsáhlý aquapark s vyžitím pro děti i pro dospělé. Hotel se nachází asi 10 minut od centra městečka El Quseir. Pokoje jsou zde klimatizované, mají koupelnu s WC, satelitní televizi, balkon, telefon a další vybavení. Hotel nabízí all inclusive stravování.

K dispozici je několik restaurací (hlavní, a la carte, barbecue, atd). Ze sportů nechybí tenis, kulečník, šipky, lukostřelba, volejbal apod.

2. Kahramana Resort Marsa Alam *****

AID248665.tifVelmi pěkný hotel s příjemným personálem. All inclusive nabídka je samozřejmostí – např. neomezené množství alko i nealko nápojů. Pláž je písečná a v moři je možné vidět korálové útesy. Hotel má pěkný bazén (panoramatický, poschoďový), děti můžou využít dětské hřiště nebo miniklub.

Dále můžete využít nabídku volejbalu, fotbalu, ping-pongu, fitness, kulečniku, sauny nebo masáže.

3. Siva Port Ghalib & Port Ghalib Resort *****

marsa_alam_crowne_plaza_sahara_sandsLuxusní hotel, který se pyšní 5 hvězdičkami právem. Komplex hotelu je zasazen do subtropické zahrady, ve které byla uměle vytvořena překrásná laguna. Hotel je u písečně pláže, vstup do moře je po korálech nebo po molu se schůdky. Hotelová restaurace nabízí mezinárodní nebo i domácí kuchyni. Milovníci sportů můžou využít tenis, volejbal, mini golf, stolní tenis nebo biliard. Lokalita je vhodná pro potápění a šnorchlování. Pokoje jsou prostorné s možností klimatizace nebo přistýlky.

Info: neověřené recenze