Sharm El Sheikh – nejlepší hotely

Sharm El Sheikh patří mezi nejvíce navštěvovaná letoviska v Egyptě. Toto středisko leží na jižním konci Sinajského poloostrova. Hotelové resorty a komplexy v Sharm El Sheikh mají velmi dobrou pověst a proto se sem turisté rádi vracejí. Výhodou této části Egypta (pobřeží Rudého moře) je, že je možné zde trávit dovolenou celoročně i během našich zimních měsíců. Všechny pláže jsou zde orientované jihovýchodním směrem a jsou písečné.

Velmi krásná je oblast Naama Bay, kde najdete vysoký standard hotelů s kvalitními službami a špičkové podmínky na potápění v čístém moři. Oblíbeným je program all inclusive, který je nabízen většinou hotelů v Sharm El Sheikh. V Sharm El Sheikh se můžete těšit na skutečně luxusní dovolenou.

Jaké jsou nejlépe hodnocené hotely v Sharm El Sheikh?

Royal Albators Moderna Resort ****

sharm_royal_albatrosKrásný hotel, který je vhodný i pro rodiny s dětmi. Hotel je rozlehlý a je zde také velký členitý bazén. Komplex se nachází v oblasti písečné pláže Nabq Bay. Letiště je 11 kilometrů od hotelu. K dispozici je několik restaurací. Pokoje jsou dvoulůžkové, mají vlastní koupelnu. Samozřejmostí je klimatizace, minibar, TV, balkon. Ze sportů si můžete vybrat z tenisu, volejbalu, fitness, kulečníku, minigolfu apod. Pláž je písečná s korálovým podložím.

 

Hilton Sharm Water Falls Resort ****

sharm_hiltonLuxusní hotel tvořený několika budovami. Leží v zahradě přímo nad útesem. Pláž je zde písečná a dostanete se na ní buď po schodech nebo výtahem, který je panoramatický. Pokoje mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu, TV sat, minibar. Je zde k dispozici několik restaurací a barů. Pro děti se nabízí dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub. Další výhody hotelu jsou: sauna, tenis, kulečník, aerobik nebo fitness, atd. Bar na recepci je otevřen nonstop.

 

Hotel AA Grand Oasis Resort ****

sharm_grand_oasisModerní hotel, který se nalézá přímo u pláže. Pláž je terasovitě upravená a písečná s korálovým podložím. Hotel leží v oblasti Sharks Bay naproti ostrovu Tiran. Na letiště je vzdálenost 2 km. Pokoje hotelu jsou elegantní, klimatizované s vlastním sociálním zázemím a nabízejí veškerý komfort. Stravování je v hotelu All inclusive. Je zde dětské hřiště, využít můžete také fotbalu, volejbalu, kulečníku, tenisu, masáže, sauny.

 

Sharm El Sheikh – nejlepší hotely
Ohodnoťte tento článek