Nejlevnější dovolená Kapverdské ostrovy

U západního pobřeží Afriky se nachází stát tvořený deseti ostrovy, omývaný vodami Atlantského oceánu. To jsou Kapverdské ostrovy, jejichž název vznikl z portugalského Cabo Verde nebo možná z francouzského Cap-vert, v překladu Zelený mys. Jedná se o nejzápadnější bod Afrického kontinentu.

Turisty toužící po exotice sem láká celkem krátký let (kolem 6 hodin), ale hlavně pláže bez záplav lidí, koníčky jako rybaření nebo potápění. Čisté moře, osvěžující vítr, vynikající jídlo, krásné dlouhé pláže, to jsou lákadla Kapverdských ostrovů.
Ukázat zájezdy na Kapverdské ostrovy!

Jídlo na Kapverdských ostrovech

Lze očekávat silné vlivy portugalské kuchyně. Základem jsou mořské plody upravené na různé způsoby, podávané s rýží nebo zeleninovou směsí. V nabídce nechybí  ani výborně grilovaná masa nebo ryby. K jídlu se obvykle podávají domácí vína nebo pivo. Jako desert se objevuje tropické ovoce, které se vyznačuje svou čerstvostí. Vzhledem k tomu, že Kapverďané nejsou zvyklí dělat si zásoby na delší období, je jídlo podávané v restauracích vždy čerstvé a plody pěstované na ostrovech jsou bez chemických přísad, neboť ostrovy mají dostatech vláhy a hnojiv není třeba.

Kapverdské ostrovy levně

Překvapivě cenově zajímavé dovolené lze koupit nejen v režimu Last minute. Západ Afriky zní zprvu jako daleká a drahá destinace, ale zdání klame. Je možné využít také porovnání cen různých cestovních kanceláří (včetně německých a jiných zahraničních) a dostat se na velmi zajímavé ceny. Prohlédněte si nabidku na webu dovolena.cz, která nabízí kvalitní porovnání. Více v tabulce níže.

Kapverdské ostrovy - přibližná cena dovolené: 17 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Počasí na Kapverdských ostrovech

Na Kapverdech je počasí slušné celoročně, ale nejlepší a bez deštivých období je mezi říjnem a červnem. Nejteplejší jsou ovšem právě letní měsíce. Nicméně ani v zimních měsících počasí nezklame, vždyť ve svých maximech se teploty pohybují okolo 25 stupňu Celsia.

Aktuální nabídka zájezdů

Side
Villa Side

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
Hurghada
Arabella Azur Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada
Marsa Alam
Aurora Bay Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Marsa Alam
Hammamet
RIU Palace Oceana

Strava:Snídaně
Lokalita:Hammamet
Borj Cedria
Caribbean World Borj Cedria

Strava:All inclusive
Lokalita:Borj Cedria
El Quseir
Coral Hills Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:El Quseir
Hammamet
Nesrine

Strava:All inclusive
Lokalita:Hammamet
Makadi Bay
Iberotel Makadi Oasis

Strava:All inclusive
Lokalita:Makadi Bay

Nejlevnější dovolená Kapverdské ostrovy
Ohodnoťte tento článek