Kam na jaře k moři levně

na-jare-k-mori-egypt-hurghadaProč čekat na léto, když už na jaře se můžete vydat vstříc letnímu počasí a užít si dovolenou u moře? Řada lidí ráda využije lákavých nabídek slev, ještě před tím, než vypukne hlavní sezóna a turistická letoviska se zaplní k prasknutí.

Také ti cestovatelé, kteří se nemusí vázat na letní prázdniny svých dětí mohou vyrazit daleko dříve. Výhodou jarní dovolené je také daleko lepší výběr hotelů a termínů, zkrátka ještě není vyprodáno. Levně k moři se můžete podívat na jaře!

Jaké jsou destinace pro jarní dovolenou u moře?

Egypt na jaře

V Egyptě je na jaře krásně, ještě než začnou letní vedra atakující hranici 40 stupňů ve stínu. Období od března do začátku června je na návštěvu ideální, ačkoliv je Egypt celoroční destinací. Teploty se budou již pohybovat kolem příjemné letní třicítky, nebe bude modré a na déšť můžete zapomenout.

Egypt - přibližná cena dovolené: 9 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Mallorca na jaře

Pro ty, kteří se nemohou dočkat léta, je Mallorca ideální destinací. Je krásně okouzlující rozkvetlou flórou – olivovníky, datlovníky nebo pomerančovníky. Mallorca láká na jaře také vyjížďky na kole. Navštivte tento španělský ostrov ještě před hlavní sezónou.

Mallorca - přibližná cena dovolené: 8 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Maroko na jaře

Kouzlo Afriky můžete objevit na jarní dovolené v Maroku. V květnu je v Maroku již jako v létě na které jsme zvyklí z Evropy. Průměrné teploty na jaře se pohybují kolem 29 stupňů, noci bývají chladnější. Dopřejte si luxusní dovolenou v Maroku s all inclusive službami!

Maroko - přibližná cena dovolené: 11 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Turecko na jaře

Turecko se na jaře krásně probouzí před nadcházející sezónou. Teploty vzduchu očekávejte mezi 25 a 30 stupni. Vyzkoušejte Tureckou nebo Egejskou riviéru a určitě nebudete zklamaní. Co třeba vyzkoušet nějakou last minute nabídku ze serveru dovolena.cz?

Turecko - přibližná cena dovolené: 7 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Kanárské ostrovy na jaře

Jarní Kanárské ostrovy, to je vlastně jistota skvělého počasí. Ne nadarmo se ostrovům přezdívá ostrovy věčného jara. Slibné počasí kolem 25 stupňů, poklidná dovolená v zeleni, nejen u moře, ale také ve vnitrozemí – to vše je lákadlem pro návštěvu tohoto ráje na zemi. Ohřejte se ještě předtím, než dorazí léto do střední Evropy.

Kanárské ostrovy - přibližná cena dovolené: 11 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Ukázat výhodné zájezdy ZDE »

Foto: marin / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Kleopatra
Grand Zaman Beach / Garden

Strava:All inclusive
Lokalita:Kleopatra
Konakli
Club Konakli

Strava:All inclusive
Lokalita:Konakli
Marsa Alam
Gemma Beach Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Marsa Alam
Rodos město
Blue Sky City Beach

Strava:Polopenze
Lokalita:Rodos město
Turecko
Maxima Paradise

Strava:All inclusive
Lokalita:Turecko
Kam na jaře k moři levně
Ohodnoťte tento článek