Turecko letecky z Ostravy

turecko-last-minute-dovolenaTěšíte se na letní dovolenou, zajímá vás Turecko a jeho krásné pláže? Vyberte si svůj zájezd a zažijte skvělou dovolenou u moře s rodinou. V Turecku se můžete těšit na mix dvou různých kultur a světů – tedy Evropy a Asie. Turecko si z každého kontinentu vypůjčilo svoje a  je bohatým zdrojem historie i kultury.

KLIKNĚTE pro zájezdy do Turecka s odletem z OSTRAVY

Turecko nabízí cenově dostupnou, ale špičkovou dovolenou. Pro dovolenou u moře se nabízejí dvě hlavní lokality. První je severní pobřeží Turecka u Černého moře, druhou lokalitou je jihozápadní pobřeží u Egejského a Středozemního moře.

Kam se létá z Ostravy do Turecka

Alanya

Alanya patří mezi neoblíbenější destinace v Turecku. Nachází se na tzv. Turecké riviéře. Přímo v letovisku se nachází se zde velké písečné pláže. Zajímavý je místní hrad a přístav.

Antalya

Možná nejvíce navštěvované letovisko je Antalya. Dlouhé pláže se nacházejí východním i západním směrem od Antalye. Pláže jsou písečné a vhodné i pro rodiny s dětmi.

Kemer

Charakteristické pro toto letovisko je pohoří Taurus a vytváří zajímavé panorama. Kemer je klidné letovisko, jsou zde čisté pláže i moře.

Side

Letovisko Side se nachází přímo uprostřed mezi městy Analya a Antalya. Poloha je ideální, samozřejmostí jsou překrásné pláže a na severní straně se zvedají zelené hory.

Přibližná doba letu do letoviska Antalya v Turecku je 2 hodiny a 20 minut. Létá se z ostravského letiště Leoše Janáčka. Některé lety jsou přímé do Turecka, některé mají mezipřistání v Brně.

KLIKNĚTE pro zájezdy do Turecka s odletem z OSTRAVY

Foto: Suat Eman / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Alanya
Club Paradiso

Strava:All inclusive
Lokalita:Alanya
Kizilot
Sunmelia Beach Resort & Spa

Strava:All inclusive
Lokalita:Kizilot
Antalya
Sidekum

Strava:All inclusive
Lokalita:Antalya
Turecko letecky z Ostravy
Ohodnoťte tento článek