Nejlepší hotely Djerba

Tuniská Djerba je největším ostrovem severní Afriky. Najdete zde překrásné a dlouhé písečné pláže s jemným pískem a průzračné moře. Je zde řada moderních a špičkově vybavených hotelových resortů. Mimo hotelové areály je na ostrově typicky venkovská zástavba. Djerba nabízí velmi levnou a dostupnou exotickou dovolenou.

Jaké jsou nejlepší hotely na Djerbě v Tunisku podle hodnocení ostatních?

SENTIDO Djerba Beach ****

djerba_iberostarVelmi pohodlný a elegantní hotelový komplex, který se nalézá u dlouhé písečné pláže Sidi Mahrez, asi 20 km od letiště na Djerbě. Moderní hotel nabízí vysoký standard ubytování, skvělé služby, all inclusive stravování. Budou zde spokojeni i nejnáročnější klienti.

Můžete si vybrat z několika restaurací a barů. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou komfortně vybavené. Ze sportů si můžete vybrat fotbal, volejbal, petangue, vodní polo, šipky, gymnastiku … Zajímavá je nabídka golfu v nedalekém 27-jamkovém hřišti.

 

Golf Beach Djerba & Spa ****

djerba_springclubPřátelský hotel vystavěný v orientálním stylu. Hotel se nachází uprostřed zelené zahrady a pláž je s velmi jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Na pláži můžete využít sprchy a bar, lehátka i slunečníky máte k dispozici zdarma. Navštívit můžete 4 restaurace, několik barů, kavárnu …

Bazén je zde venkovní, vnitřní a pro děti. Pokoje jsou klimatizované a vkusně zařízené, mají vlastní koupelnu a veškerý komfort. Využít můžete některé z animačních programů, které hotel pořádá. Zdarma si můžete zahrát volejbal, fotbal, tenis i jiné sporty.

 

Isis hotel and Spa ****

djerba_isisŠpičkový hotel, který je postaven v historickém stylu. Hotel je vhodný i pro náročnější klientelu. Vlastní písečná pláž je vzdálená 300 metrů od hotelu, kam se můžete nechat odvézt bryčkou. Pokoje jsou zde moderní a prostorné, samozřejmě klimatizované s vlastní koupelnou.

Hostům je k dispozici několik restaurací a barů. Bazénů je zde několik včetně jednoho krytého. Nabízí se také tenisové kurty, stolní tenis, fitness, masáže, minigolf, volejbal, aerobic, lukostřelba. Je zde také dětský mini klub a dětské hřiště.

 

Nejlepší hotely Djerba
Ohodnoťte tento článek