Nejlepší hotely Antalya, Turecko

Oblíbená oblast patřící do Turecké riviéry přivítá ročně statisíce turistů z celého světa. Leží na břehu Středozemního moře a zajímavá je dlouhými plážemi, který vynikají jemným pískem. Antalya, to je hlavně krásná příroda a nemalé množství historických památek např. již z doby císaře Hadriána. Velmi známé jsou pláž Lara a pláž Konyaalti. Krásnou scenérii dotváří pohoří Taurus.

Jaké hotely patří mezi nejoblíbenější mezi ostatními turisty?

Club Sera *****

antalya_club_seraTento hotel se nachází v oblasti pláže Lara, má soukromou písečnou pláž u hotelu, kde jsou slunečníky i lehátka zdarma. Samozřejmostí je také venkovní i vnitřní bazén. Hotel má hlavní restauraci a dále také další tři restaurace a la carte. Najdete zde také služby jako jsou kadeřník, prádelna, lékař, směnárna, pronájem automobilu. Pokoje jsou pěkně vybavené, mají vlastní sociální zázemí, klimatizace, sat TV, minibar, trezor, balkon.

Saturn Palace *****

antalya_saturn_palaceLuxusní hotel pro odpočinkovou dovolenou v oblasti Lara. Hotel je moderně zařízený a jistě se bude líbit i náročným klientům. Hotel disponuje vlastní pláží přímo u hotelu se slunečníky, lehátky zdarma. Služby ultra all inclusive nabízí celodenní komfort od snídaně, přes svačinu, oběd, večeři až po neomezenou konzumaci místních alkoholických nápojů. Pokoje mají terasu nebo balkon, jsou klimatizovány, mají vlastní koupelnu, sat TV, trezor, minibar, atd. Hotel má dvě vnitřní a dvě venkovní restaurace, dětské hřiště a řadu možností sportovního vyžití.

Mardan Palace Antalya ******

antalya_mardan_palaceHotel, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty se nachází na okraji oblasti Lara. Jedná se o rozsáhlý areál s veškerým komfortem, přímo u pláže. Potkat zde můžete i světové celebrity, které zde tráví dovolenou, protože hotel je vyhlášený jako jeden z nejlepších na světě. Ohromí vás 11 restaurací, 14 barů, kinosály, několik bazénů vnitřních i venkovních. Pokoje jsou klimatizované, s vlastní koupelnou, TV, internetem, balkonem nebo terasou. Stravování je zde ultra all inclusive, za celý pobyt se tedy nemusíte o nic starat a dovolená zde bude opravdu odpočinkem.

Info: neověřené recenze