Kam na podzim k moři levně

hurghada_steigenbergerLéto už je nenávratně pryč i se svými příjemnými teplotami kolem 30 stupňů, začínají podzimní deště a plýskanice. Možná jste v letních měsících dovolenou nestihli a slunné počasí se tak přestěhovalo do teplejších krajin.

Stále je zde ale možnost dopřát si skvělého počasí u moře, i když venku panuje září, říjen nebo listopad.

Odpočinek na pláži u moře v říjnu nebo listopadu vyhledává stále více lidí. Velkou výhodou totiž jsou nižší ceny než v létě. Dalším velkým argumentem je také klidnější atmosféra, kdy letoviska nejsou přeplněná turisty z celého světa, a vy si můžete užít zasloužené relaxace podle libosti.

Jaké jsou oblíbené destinace pro levnou dovolenou u moře na podzim?

Egypt na podzim

Jasná volba pro milovníky teplého moře, vždyť v říjnu má voda 26 stupňů, vzduch kolem 30. Hurghada, Sharm El Sheikh nebo Marsa Alam, to jsou známá letoviska, která nabídnou luxus a all inclusive dovolenou i během podzimním měsíců. Teplé Rudé moře, relaxace a komfort, to vše je Egypt v říjnu a listopadu.

Egypt - přibližná cena dovolené: 9 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Kanárské ostrovy na podzim

Nádherné a stálé počasí kolem 25 stupňů nabízejí tyto ostrovy věčného jara. Užijte si nejen moře nebo hotelového bazénu, ale podnikejte také turistické výlety do nitra ostrovů. Navštivte například národní park na Tenerife, kde můžete shlédnout stopy dávných sopečných výbuchů. Nebo zkuste živou Gran Canarii s bohatým nočním životem ale i úchvatnou přírodou.

Kanárské ostrovy - přibližná cena dovolené: 11 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Thajsko na podzim

V druhé polovině října v Thajsku ustává deštivé období a rozebíhá se tak turistická sezona. Teploty vzduchu se pohybují kolem 30 stupňů, voda mívá kolem 27. Podmínky jsou tak více než luxusní. Užijte si Thajsko nejen u moře ale také v nádherné přírodě vnitrozemí. Můžete tak stihnout Thajsko na podzim, kdy letoviska ještě nejsou přeplněná před vánočními svátky a silvestrem.

Thajsko - přibližná cena dovolené: 16 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM

Dubaj na podzim

Do Spojených arabských emirátů se po vysokých letních teplotách můžete v klidu vypravit na podzim, kdy se teplota vzduchu bude pohybovat kolem 27 stupňů a teplota vody kolem asi 24 stupňů. Za šest hodin letu se ocitnete i na podzim ve velmi příjemném prostředí, kde je slovo luxus jako doma. Užijte si podzimní dovolenou u moře v Dubaji.

Dubaj - přibližná cena dovolené: 12 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | BOOKING.COM
Ukázat výhodné zájezdy ZDE »