Dovolená Dubaj

dubaj-luxusni-dovolenaMěsto Dubaj ve Spojených Arabských Emirátech je velmi bohaté, luxusní a moderní město na severu Arabského poloostrova. Mísí se zde dva světy, prastaré uličky města se supermoderní architekturou plnou přepychu a luxusu. Přezdívkou pro Dubaj je „arabské Las Vegas“ a toto není daleko od pravdy. V posledních letech město zažívá obrovský rozvoj díky velkým nalezištím ropy. Málokdo neslyšel o umělém ostrovu, který svým tvarem připomíná palmu, o nejvyšší budově svět Burj Khalifa nebo o sedmihvězdičkovém hotelu Burj al Arab.

Zájezdy do Spojených Arabských Emirátů ZDE »

Dubaj láká turisty celoročně příjemným počasím, pěknými plážemi a vynikajícími možnostmi nakupování a perfektními all inclusive službami.

Co dělat v Dubaji, rady a tipy na zajímavá místa

  • Podívejte se na Burj al Arab, co že je hotel patřící mezi nejluxusnější na světě
  • Navštivte dubajské trhy, které se konají hlavně ve staré části Bur Dubai. Zde můžete pořídit krásné suvenýry jako jsou vodní dýmky, úžasné látky, široký výběr koření a zlaté šperky.
  • Vyzkoušejte výstup na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa (828 metrů), výhled z takové výšky patří k nezapomenutelným zážitkům.
  • Navštivte aquaparky nebo delfinárium a užijte si zábavu i v horkých dnech
  • I když to zní neuvěřitelně, můžete v Dubaji vyzkoušet i lyžování ve Ski Dubai. Jedná se o indoor lyžování na pěti sjezdovkách s převýšením až 60 metrů.
  • Nakupování v Dubaji, to již patří neodmyslitelně k sobě. V Dubaji se nacházejí největší a nejluxusnější nákupní centra na světě. Mezi nejznámější patří Mall of Emirates a Dubai Mall

Foto: Dovolena.cz

Aktuální nabídka zájezdů

Ras al-Khaimah
Acacia By Bin Majid Hotels & Resorts

Strava:Snídaně
Lokalita:Ras al-Khaimah
Fujairah, Khorfakkan
Oceanic Khorfakkan Resort & Spa

Strava:Polopenze
Lokalita:Fujairah, Khorfakkan
Fujairah, Khorfakkan
Iberotel Miramar Al Aqah

Strava:Snídaně
Lokalita:Fujairah, Khorfakkan