Exotická dovolená v lednu

exotika-v-lednuJezdit k moři v lednu nebo v únoru? Ještě před pár lety by to bylo něco neslýchaného nebo možná by to vypadalo jen jako luxusní rozmar pro nejbohatší, ale dnes je taková dovolená dostupnější pro stále více lidí. Bylo by skvělé se z toho sychravého a nepříjemného ledna přesunout kouzelným pláštěm někam do tepla a pěkně se vyhřát u příjemného moře!

Thajsko v lednu

Teploty přes den kolem skvělých 30°C, téměř beze srážek. Ochutnejte vynikající jídlo a navštivte úchvatné historické chrámy a památky. Prohřejte se u teplého moře v Thajsku.

Přibližná cena dovolené: 16 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Dubaj v lednu

Velmi příjemné teploty 25 °C a prakticky bez deště. A hlavně: úžasné nákupy na Dubajském nákupním festivalu (v lednu 2014 proběhne již 19. ročník). Jedná se o největší světový svátek nakupování, kdy slevy dosahují až 80%. A cena za týdenní pobyt? Skvělých 11 nebo 12000,- Kč.

Přibližná cena dovolené: 12 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Keňa v lednu

Nové 4 a 5 hvězdičkové resorty zde budují hlavně v posledních letech, vše tedy ještě září novotou. Dovolená u teplého moře a k tomu ještě dobrodružné safari? Proč ne, podívejte se na pár dní do africké Keni nebo na voňavý Zanzibar.

Přibližná cena dovolené: 26 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Kuba v lednu

Teploty tak akorát kolem 26 °C, beze srážek, prohřáté moře. Při takovém počasí se můžete nejen skvěle vykoupat v moři, ale také se porozhlédnout po místních historických památkách. Navíc v lednu probíhá několik folklórních festivalů, takže kdo má rád tanec a hodování, může toho v lednu využít.

Přibližná cena dovolené: 24 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Ukázat výhodné zájezdy ZDE »

Foto: Chaiwat / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Hurghada
Jaz Bluemarine Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada
15  690
Colakli
Side Star Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Colakli
11  790
Alanya
Green Garden

Strava:All inclusive
Lokalita:Alanya
10  990