Kuba, Varadero – nejlépe hodnocené hotely

Varadero patří mezi nejoblíbenější letoviska na ostrově Kuba. Od hlavního města Havany je vzdálené asi 140 km a leží na severním pobřeží. Najdete zde nádhernou pláž, která měří úctyhodných 16 kilometrů a je tvořena bělostným pískem. Varadero je vlastně úzký a dlouhý poloostrov. Už od minulého století je oblíbeným turistickým cílem. Na Varaderu opět vznikají luxusní all inclusive hotely a očekávejte krásnou pláž, smaragdové moře a skvělé služby. Pobyt na Varaderu je takovou malou ochutnávkou ráje na zemi.

Podívejme se na hotely, které doporučují ostatní turisté ve Varaderu na Kubě:

1. Melia Varadero *****

varadero_melia

Tento krásný hotelový komplex se nachází přímo na super pláži a je obklopen příjemnou tropickou zahradou. Všechny pokoje mají samozřejmě klimatizaci, vlastní koupelnou, satelitní televizí apod. Kdo využije nabídky all inclusive, může si vybrat z bufetové restauce nebo z dalších 4 a la carte restaurací.

Dále se nabízí snack bar a k tomu ještě 6 barů v areálu hotelu. Vyzkoušet můžete dva bazény (zde jsou slunečníky i lehátka zdarma). Bohatá je nabídka sportovních aktivit. Více informací na odkazu níže.

 

2. Riu Varadero ****

varadero_riuPřímo na krásné písečné pláži se nachází tento moderní příjemný hotel, který se skládá z hlavní budovy a dvou dalších. Výbava je opravdu skvělá: 7 restaurací, 8 barů, 2 bazény, terasa na opalování, dětský klub, kadeřnictví, dětské hřiště. Pokoje jsou pochopitelně klimatizované a plně vybavené.

Širokou nabídku sportovního vyžití přímo v hotelovém komplexu doplňuje nedaleké 18-ti jamkové golfové hřiště. Strava all inclusive obsahuje i neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů.

 

3. Sol Palmeras ****

varadero_solpalmerasObklopen tropickou zahradou a přímo na pláži se nechází areál hotelu. Většina z 600 pokojů se nachází v hlavní budově, některé v bungalovech. Najdete zde 2 sladkovodní bazény a pro děti i brouzdaliště. Nechybí wellness centrum a kadeřnictví. Ze sportovního vyžití zmíníme tenisové kurty, fitness centrum, vojelbal, minigolf nebo kulečník.

V programu all inclusive využijte bufetovou restauraci nebo jednu z pěti a la carte restaurací. Pár desítek metrů od hotelu je zastávka autobusu, kterým se můžete vydat na prohlídku celého poloostrovu Varadero.

 

Kuba, Varadero – nejlépe hodnocené hotely
Ohodnoťte tento článek