Hurghada – nejlepší hotely

V rámci Egypta je Hurghada nejoblíbenějším cílem dovolených. Hurghada je vyhlášená kvalitními a novými hotely, ale také řadou možností aktivního strávení dovolené. Egyptská Hurghada leží na východě Egypta na pobřeží Rudého moře. Centrum Hurghady nabízí zážitek z nakupování na arabském tržišti nebo v některém z pouličních obchůdků. Pláže jsou na Hurghadě písečné a voda je perfektně čistá. Většina hotelů nabízí all inclusive program a proto dovolená v Hurghadě může být opravdu luxusní a komfortní.

Jaké jsou nejlépe hodnocené hotely podle ostatních cestovatelů:

Steigenberger Al Dau Beach Hotel *****

hurghada_steigenbergerKvalitní a luxusní hotel, který je postavený přímo na břehu Rudého moře. Pár kilometrů od mezinárodního letiště i centra města Hurghada. Připraveno je několik výborných restaurací – přímo v hotelu, na pláži nebo u bazénu. Samozřejmostí je půjčovna aut, banka, kadeřnictví.

Potěší také 9 jamkové golfové hřiště a neuvěřitelných 5000 čtverečních metrů bazénů. Pokoje jsou nejčastěji dvoulůžkové, klimatizované, s ledničkou, vlastní koupelnou. Nadstandardní služby, velmi ochotný personál a špičková dovolená pro všechny věkové kategorie.

Jaz Makadi Saraya Palms *****

hurghada_iberotelmakadiSuper pohodlný hotel s veškerým komfortem a vysokým standardem služeb i pro ty nejnáročnější. Aquapark, banka, lékárna, několik restaurací, dětské hřiště i dětský bazén – to je jen stručný výpis několika hlavních výhod hoteu Iberotel Makadi. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, mají klimatizaci, TV, telefon, minibar, vlastní koupelnu.

All inclusive program zahrnuje také neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů. Perfektní dovolenou v Egyptě můžete strávit v Jaz Makadi Saraya.

Dana Beach Resort ****

hurghada_danaLuxusní a rozsáhlý hotelový komplex, který se skládá z nižších budov je umístěn přímo na pláži. Uprostřed areálu je velký bazén z kterého můžete loďkou doplout až do moře. All inclusive program je samozřejmostí a vybrat si můžete ze tří restaurací a několika barů a kaváren.

Rodiny s dětmi jistě ocení několik dětských koutků, hřiště, bazén se skluzavkami. Pro sportovce jsou připraveny tenisové kurty, minigolf, petangue. Čisté bazény, možnost masáže nebo fitness jsou lákavé i pro ty nejnáročnější.

Info: neověřené recenze